РЕЦЕПТ: Кожного літа купую 3 кг смородини, щоб приготувати кілька банок цього божественного напою

Чорна смородина виділяється серед інших ягід насиченим смаком, а характерна кислинка робить її ідеальною для приготування варення і не тільки.

Щоб довго не вибирати між “натуральною сировиною” і “порошком” на полицях магазинів, завжди вигідніше приготувати вино самостійно. В цьому процесі немає абсолютно нічого складного, потрібен тільки час.

Інгредієнти:

  • Смородина – 3 кг
  • Вода – 5 л
  • Цукор – 2 кг

Приготування

  1. Перший етап – підготувати сировину. Мити смородину не можна, інакше можна випадково видалити природні дріжджі й сусло не забродить. Просто переберіть ягоди, видаляючи зіпсовані, а потім ретельно розчавіть смородину руками або качалкою.
  2. Розчиніть 1,5 кг цукру у воді та залийте смородину рідиною. Для бродіння вибирайте більшу місткість, оскільки вона не має бути заповнена більше, ніж на дві третини. Коли переллєте смородиновий морс в тару, одягніть на шийку гумову рукавичку і поставте тару в тепле місце (від 18 до 25 градусів).
  3. Залиште смородину бродити на 3 тижні. Потім перевірте напій, додайте цукор, що залишився, якщо він здасться вам занадто кислим, і залиште ще на 3 тижні.
  4. Через 6 тижнів смородинове вино буде готове, залишиться тільки перелити його через трубочку у банки та зберігати в темному прохолодному місці.

В цілому приготування смородинового вина займає не більше як годину, тільки розтягнути його треба на кілька місяців. Головне – вчасно згадати, що у вас готується вино. Воно має яскравий смак і аромат, а значить підходить до м’ясних і гострих страв, особливо до смаженого і копченого м’яса, а також до грибів. В середньому у вас вийде близько 7 літрів відбірного домашнього продукту. А вам сподобався наш рецепт? 

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *