Звичка носити сумку розповість багато про вашу особистість

Всі ми носимо сумки по-різному. Хтось віддає перевагу носити їх через плече, хтось за спиною (якщо це портфель). Є диваки, які натягують сумки через лямки на лоб.

Ні для кого не секрет, що навіть найпростіші звички здатні розкрити найпотаємніші риси нашого характеру і тонкого внутрішнього устрою, інформує Ukr.Media.

Наприклад, манера фарбувати губи, розчісуватися, водити машину і навіть носити сумку — те, що і без слів чудово характеризує людину!

Погляньте на малюнок і знайдіть себе, а потім прочитайте розшифровку.

За спиною

Люди, що носять сумки або рюкзак за спиною володіють дружністю, чесністю і прямолінійністю. Навіть незначна несправедливість збиває їх з пантелику і змушує злитися. У таких випадках вони, звичайно, можуть наговорити гидот, але строго по справі.

Також таким людям властиво відстоювати власну позицію з будь-якого питання. Вони самозакохані та навіть егоїстичні: власні потреби для них на першому місці.

А ще вони впевнені, що не можуть бути неприємні оточенню або доставляти їм дискомфорт. Володіють безстрашністю.

На грудях

Ті хто носять на грудях сумки й рюкзаки володіють здатністю бути скритними та тримати себе в руках. Їх погляд особливий — він випромінює привабливість і водночас відштовхує. І не даремно! Вони буквально лізуть в душу.

Таких людей характеризує висока самооцінка, тому компліменти для них — це, скоріше, щось належне, що не приносить особливої радості.

Також їх відрізняє прямолінійність. Якщо не хочете почути про себе саму справжню правду, не варто запитувати їх про це. Якщо чоловік з сумкою на грудях у темних окулярах — остерігайтеся! Можливо, він намагається залізти до вас у душу або вже перебуває там!

На плечі

Простодушні та позитивні люди носять сумки на плечах. Вони володіють доброзичливістю та одночасно можуть бути апатичними. Для них неприйнятно, коли хтось зневажає ними або намагається управляти.

Також їх характеризує інтелектуальність і ерудованість. Лінуватися не люблять, віддають перевагу активному способу життя.

Примітно: у цей же самий час вони досить повільні! Суперечливість — їх коник.

Через плече

Як не можна краще таких людей характеризує схильність до творчості. Примітно, що влада, матеріальні цінності та гроші — порожній звук для людей які носять сумки через плече.

Зрозуміло, вони усвідомлюють важливість і деяку необхідність грошей, але знають, що все тимчасово. Вони філософи, коли справа стосується фінансів!

На животі

Таких людей характеризує мінливість. Настрій і поведінка у таких осіб змінюється просто миттєво! Вони можуть запросто змінити роботу, переїхати куди-небудь і навіть не задуматися про це. Як співрозмовники вони гарні, але не вміють або просто не бажають вдаватися в думки інших людей.

Їх марно переконувати в чомусь. Вони володіють неабиякою кмітливістю, яка їм навіть лестить.

На голові

Такі люди володіють мрійливою натурою і буквально витають в небесах. У них є свій власний світ, де зовсім інші правила, інші закони та взагалі немає нічого спільного зі справжнім світом. При цьому у них завжди є план на завтрашній день.

Спілкуючись з такими людьми, варто бути трохи обережнішим. Всупереч своїй доброті та спокою, вони досить інфантильні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *