Надприродні здібності кожного знаку Зодіаку

У кого зі знаків Зодіаку є надприродні здібності, а кому взагалі не варто займатись містикою.

Не кожна людина народжується зі здібностями до яснобачення. Проте астрологи стверджують, що кожен знак Зодіаку наділений певними можливостями, які протягом життя можуть розвиватися, інформує Ukr.Media.

Якими ж наділений надприродними здібностями ваш знак Зодіаку?

Овен

Овни володіють особливим чуттям. Вони можуть відчути небезпеку, але завжди слідують своїм відчуттям. Володіючи хорошою інтуїцією вони нерідко виявляються в потрібному місці в потрібний час. Якщо представники цього знака Зодіаку займаються окультними науками, то їм слід бути дуже обережними. Їх амбіції і бажання пізнати незвідане можуть призвести до сумних наслідків.

Телець

Тельці не особливо цікавляться надприродним, магією та езотерикою. Але все ж вони мають деякі здібності до цього. Люди цього сузір’я нерідко самі того не підозрюючи можуть наслати псування або прокляття. Їм потрібно бути обережнішими зі своїми думками і словами. Сновидіння Тельців рідко бувають віщими. Однак якщо їх життю і щастю щось загрожує, то їм обов’язково з’явитися у сні попередження про небезпеку, що насувається.

Близнюки

Близнюки зовсім не здатні до надприродного. Їм складно концентруватися і медитувати. Проте самі вони не захищені від магічних сил. Нерідко вони страждають від привороту і пристріту.

Рак

А ось Раки можуть добитися гарних успіхів в окультних науках. Вони дуже тонко відчувають навколишній світ, їх інтуїція ніколи їх не підводить. Та й сни їм сняться практично завжди віщі

Лев

З Львів рідко виходять екстрасенси. Вони більше зациклені на собі, а будь-які обмеження, які необхідні для осягнення вищих сил, їм чужі. Але тим не менш, Леви можуть виготовляти відмінні талісмани

Діва

Діви володіють хорошою інтуїцією. Але це не рятує їх від псування і пристріту. Представники цього сузір’я дуже вразливі і на них легко можна наслати нівечення.

Терези

У Терезів може розвинутися дар до цілительства. Їх бажання допомагати людям і природний внутрішній магнетизм зможе зробити неймовірне. Крім того, Вагам під силу зробити любовний приворот. У цьому вони зможуть стати кращими.

Скорпіон

Мабуть, наймагічніший знак Зодіаку. Володіючи вродженим даром переконання і передбачення, вони можуть досягти певних висот у ясновидінні, гіпнозі і езотериці. Але їм варто акуратніше розпоряджатися своїм даром і здібностями, оскільки вони легко можуть нанести шкоду людині.

Стрілець

У Стрільців. безсумнівно, є дар пророцтва і ясновидіння. Вони люблять вивчати все незвідане, але, отримавши знання в галузі езотерики і окультних наук, вони рідко застосовують їх на практиці.

Козеріг

Козерогам краще не зв’язуватися з надприродним взагалі. Представники цього знаку Зодіаку зможуть зашкодити як собі, так і оточуючим.

Водолій

Водолії легко розгадують значення снів. Крім того, вони володіють непоганим чуттям, яке допомагає їм бачити людей наскрізь. Також вони володіють здібностями до ворожіння на картах Таро. Серед Водоліїв багато енергетичних вампірів.

Риби

Рибам не рекомендується займатися окультизмом. Вони дуже сприйнятливі і мають дуже слабкий енергетичний захист.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *