Про що говорить поза ніг, яку жінка приймає на своєму робочому місці

Подивіться на малюнок внизу тексту і порівняйте пози з тими, в яких на роботі сидите ви, ваша колега чи начальниця.

Найчастіше будинку і на роботі ми, жінки, поводимося по-різному. І справа не тільки в манері спілкування, а й в позі, в якій ми сидимо. Насправді по одній лише позі ніг про жінку можна розповісти досить багато. І ми навчимо вас зчитувати інформацію, яку несе в собі кожна з прийнятих позицій. Подивіться на малюнок внизу тексту і порівняйте пози з тими, в яких на роботі сидите ви, ваша колега чи начальниця. Дізнайтеся про них усі таємниці!

Дізнайтеся всю таємницю

А) Оточуючі люди вважають таких жінок дуже холодними. Однак це повністю не відповідає реальності. Вони терплячі й урівноважені. Але ось знайти порозуміння в колективі їм деколи буває складно.

Б) У конфліктних моментах такі жінки йдуть на компроміс. Але в інших ситуаціях вони не дозволять собою керувати. Що б не сталося – вони завжди прийдуть до наміченої мети. Бути в центрі уваги – для них головне.

В) Твердість характеру є основною перевагою і одночасно недоліком таких жінок. Гідність в тому, що вони знають, чого хочуть. А недолік проявляється при здійсненні ними помилок – вони просто не вміють їх визнавати.

Г) Ці жінки готові згорнути гори, але прийти до поставленої мети. Іноді це є перевагою. Але якщо в пориві своїх бажань вони наламають дров – нічого доброго з цього не вийде. Не люблять сидіти на одному місці і чогось чекати.

Д) Такі жінки вкрай нерішучі. Вони завжди і за все бояться, і постійно про щось переживають. Але іноді саме ця риса характеру притягує до них увагу оточуючих.

Е) Ці жінки завжди впевнені в собі і своїх силах. Вони люблять владу і вміють панувати – типові начальниці.

Ж) Щирість і правдивість у всьому — ось головні якості цих жінок. Зовні вони можуть здаватися занадто холодними, але за потреби саме вони першими прийдуть на допомогу, передає Ukr.Media.

З) Вони засмучуються з найменшого приводу. Будь-яка недоречна жарт змушує таких жінок закриватися. Хтось вважає це замкнутістю, але насправді вони просто надто стримані.

І) Сором’язливість і нерішучість є найбільш важливими рисами характеру цих жінок. Вони не люблять галасливі компанії, тому завжди прагнуть до самотності. Але у них є одна цікава риса характеру — вони вміють розбиратися в людях і розуміють кожного практично з перших слів.

До) ці жінки є справжніми лідерами, а ось в особистому житті їм чогось бракує. Вони хочуть бути першими і єдиними, тому дуже ревниві.

Сподіваємося вам вдалося дізнатися щось нове про себе та людей, з якими ви разом працюєте. Або може підтвердити добре відоме.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *