Форма помади розповість багато цікавого про вашу особистість

Перевірте вашу косметичку і дізнайтесь нове про себе.

Коли жінки наносять помаду, то переконані, що це зовсім легке завдання, це можна зробити спокійно і швидко, без ніяких зусиль. Проте, як виявляється, існує декілька способів, як жінка використовує помаду, і форма помади у кожної різне. Саме форма помади фактично показує багато інтимних подробиць про те, яка ви людина, інформує UkrMedia.

Психологи ретельно вивчили різноманітні форми помад, що створювались після користування різними жінками. Було виявлено, що є різні типи особистостей, які відповідають кожній з найбільш класичних форм помади.

Від гладких і округлених до тупих і плоских, форма губної помади та спосіб, яким жінки наносять їх улюблені відтінки, багато говорять про їх сильні і слабкі сторони, та відкривають інші деталі характеру.

Верхівка помади загострена як спис

Якщо ваша помада має цю форму, то у ви досить суперечлива особистість, і люди, як правило, люблять вас або ненавидять вас.

Ви вперто висловлюєте свою думку, і ви не боїтеся про це говорити, бо вас не цікавить, що хтось інший може не поділяти ваших сильних поглядів. Дійсно, гострі аспекти вашої особистості відображені у гострому кінчик губної помади.

Але, незважаючи на вашу сміливу особистість, ви хороший друг, який завжди підтримає і негайно прийде на допомогу, коли комусь вона потрібна.

Помада повністю плоска зверху

Жінки, у яких верх помади плоский, мають дотепний, розумний та чарівний характер.

Ви, як правило, володієте чудовим почуттям гумору, і друзі люблять вас за дотепність. Але ви можете бути наполегливими у своїх поглядах, що інколи засмучує почуття ваших близьких.

Ви також досить практичні, і набагато краще налаштуєтесь на документальний фільм, ніж погодитеся переглянути романтичний комедійний фільм.

Помада закруглена і гладка

Перевірте вашу косметичку, якщо ваша помада має гладку та закруглену форму, ви, напевно, дуже дбаєте про вашу родину і надаєте перевагу сімейним посиденькам, а не походу в ресторан.

Ви маєте творчий та мистецький талант, можете без вагань спробувати себе в якості письменника, музиканта чи художника – ви неодмінно досягнете успіху.

Але зовсім не означає, що ви не шануєте закони суспільства. Навпаки, ви дуже правильна особистість, і навряд чи колись отримаєте штраф за перевищення швидкості.

Помада у формі м’якої закругленої вершини

Ви є послідовником правил і завжди були, отже, це більш традиційна форма губної помади.

Ви, як правило, дуже дбаєте про те, що інші думають про вас, і ви намагаєтеся не розчаровувати людей, тому ви ретельно обдумуєте всі рішення, перед тим як їх втілити в життя

І хоча ці риси можуть бути стресовими, вони також роблять вас дуже приємними і і допоможуть вам досягти успіху як у соціальному, так і у професійному плані.

Помада з плоскою, але ввігнутою верхівкою

Якщо ваша улюблена помада плоска у верхній частині, але ще й має заглибину, ви, мабуть, дуже мотивована і цілеспрямована особистість, ви завжди доводите до завершення всі початі справи.

Ви, ймовірно, також інтелектуально цікава людина, яка часто стикається з викликами, тому що ви досить сміливі для ризику.

У дитинстві такий характер міг часто привести до халепи, але в дорослому віці у вас достатньо інстинкту, щоб знайти хороше робоче місце та правильно вибрати партнера.

Одна сторона помади криво загострена

Якщо це ваша форма губної помади, то ви красива, розумна і просто дуже приваблива, чому трохи заздрять усі ваші друзі.

Ви дуже комунікабельна і, як правило, любите караоке, тому що це дає вам можливість показати себе. Ви любите авантюри, а не лінивий пляжний відпочинок.

Деякі люди думають, що ви трохи легковажні, але глибоко всередині ви пишаєтеся тим, хто ви є, і ви не боїтеся відкрито заявляти про це.

Помада має форму різкої кривої

Якщо у вашій косметичці ви знайдете багато тюбиків помади з такою формою, це, мабуть, означає, що ви одна із найромантичніших людей, і ви, напевно, завжди будете знаходити нову симпатію чи любов у дорозі.

Ви дуже творчі, але іноді ви надмірно тиснете на себе, що може задушити вашу творчу енергію.

Собаки – це ваші улюблені тварини, тому що, як і ви, вони веселі та лояльні.

Верхівка помади – різка діагональ

Вам не подобається обманювати, ви харизматичні та амбітні, і це часто допомагає вам зарекомендувати себе як природного лідера в більшості аспектів вашого життя.

Але, незважаючи на великі досягнення, насправді ви дуже легкі у спілкування; люди люблять співпрацювати з вами і прислухатися до вашої думки.

Ви бути центром уваги на вечірках, але ваше прагнення контролювати все може іноді дратувати друзів. Але зрештою, вам завжди вдається досягти свого – як на роботі, так і у відносинах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *