Що може розповісти про вашу особистість форма нігтів? Ось що!

Дуже цікавий тест.

Ви, можливо, здивуєтеся, але форма ваших нігтів, відображає ваші смаки і настрої, насправді розкриває багато специфічних рис вашої особистості, передає Ukr.Media.

Переконайтеся самі!

Квадратні

Хоробра, сильна, природжений лідер.

Якщо у вас квадратні нігті, це говорить про те, що ви сміливі і благородні. Ви – природжений лідер. Завдяки впевненості в собі ви залучаєте нових знайомих і друзів.

Ви завжди готові до будь-яких перешкод, з якими ви можете зіткнутися. Ви дуже організовані і володієте гострим стратегічним розумом. Якщо справа стосується ваших бажань – ви безстрашно рухаєтеся до мети.

Овальні

Ніжна, романтична, співчутлива.

Ви звикли прислухатися до свого серця. Ви вмієте заводити нових друзів навіть не докладаючи до цього зусиль. Ви дбайливі й ніжні. Сім’я – головне для вас.

Якимось чарівним чином вам вдається не втрачати оптимізм навіть в самих стресових ситуаціях. Ви намагаєтеся вирішувати проблеми швидко, з розумом і посмішкою.

Мигдалеподібні

Оригінальна, мрійлива.

Дівчата з мигдалеподібними нігтями мають грайливий і творчий характер. Ви завжди знаходите оригінальний вихід із ситуації. Хоча у вашому житті було достатньо неприємностей, ваш веселий молодечий дух допомагає жити повним життям.

Ви «заряджаєте» близьких і друзів гарним настроєм, тому їм завжди приємно з вами спілкуватися. Багато хто вважає вас душею компанії!

Стилет

Ризикована, конкурентоспроможна.

Будь-який виклик вам по плечу! Ви завжди раді позмагатися і довести свою перевагу. У вашому житті, швидше за все, не було проблем, яких ви б не змогли вирішити.

Ви в деякій мірі напориста і впевнена в собі людина, яка вміє зачаровувати людей однією лише посмішкою. Хоча у вас сильний характер, ви щедрі і вмієте бути ніжною. Ви завжди підтримуєте тих, кого любите.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *