Обряди, які допоможуть підняти фінансовий рівень, якщо ви застрягли на низькому доході

Всі ми знаємо, що гроші – не головне в житті, але коли їх немає або не вистачає, люди відчувають себе нещасними.

Всі ми знаємо, що гроші — не головне в житті, але коли їх немає або не вистачає, люди відчувають себе нещасними. І це дійсно так, про яке щастя можна говорити, якщо доводиться постійно економити, щоб купити предмети першої необхідності, інформує Ukr.Media.

Найприкріше, коли людина — не ледар, з ранку до вечора працює, але застрягла на низькому доході та ніяк не виходить вибратися з фінансової ями. У цьому випадку можна поправити положення з допомогою народних магічних обрядів.

Обряд з яблуками

По дорозі додому кожне друге яблучко віддайте жебракам, в результаті ви донесете шість плодів. На наступний день зробіть точно так, віддайте жебракам кожне друге яблуко, у вас залишиться три. Вранці третього дня фрукти що залишилися віднесіть на поминальний столик в храм. Коли будете залишати їх, подумки вимовте слова: «Злидні мої пом’яніть за упокій, а багатство з грошима хай будуть завжди зі мною. Амінь».

Обряд на жовту монету

Візьміть монету жовтого кольору і покладіть так, щоб на неї потрапляли сонячні промені (на вулиці або на балконі). Три рази прочитайте замовні слова: «Як сонце золотом сяє і землю зігріває, так і ти, копійка, золотим вогнем загорайся, і багатством заряджайся». Нехай полежить так до самого вечора, після чого приберіть монетку в гаманець окремо від інших грошей. Завжди носіть її, як талісмана, не діставайте і не витрачайте.

Замова на хліб

Цей магічний текст можете читати кожен раз, коли збираєтеся їсти хліб. Якщо перебуваєте за спільним столом з людьми, читайте не вголос, а подумки. «В землю зерно потрапило, потім росток пробився, колосок заколосився і хлібець вдався. Як багато в полях хліба, так і у мене грошей до неба. Як хлібне колосся росте — колихається, так в моєму гаманці грошики добавляться. Амінь». Після цього треба просто з’їсти заговорений шматочок хліба до крихти.

Як правильно залучати гроші?

Щоб ніколи не знати нужди, гроші треба любити. Це зовсім не означає, що їм потрібно поклонятися або ставити на перше місце в життєвих цінностях. До них просто треба виявляти повагу. Запам’ятайте кілька правил поводження з грошима, якщо всього дотримуватися, вони ніколи вас не залишать, а будуть тільки примножуватися.

  • Не допускайте, щоб ваш гаманець залишався порожнім. Обов’язково в ньому повинна бути хоча б одна дрібна монетка.
  • Не бгайте паперові купюри, складайте їх у гаманець акуратно (великі окремо від дрібних).
  • Не кидайте гроші, а якщо у вас падає дрібна монетка, то не соромтеся її піднімати.
  • Отримавши зарплату, не витрачайте їх відразу, гроші мають одну ніч переночувати вдома.
  • Розплачуючись в магазині або на ринку, подавайте гроші продавцю лицьовою стороною вгору.
  • Намагайтеся як можна рідше давати гроші в борг, особливо не займайте чужим людям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *