Стародавні прикмети та забобони пов’язані з волоссям

Не можна недооцінювати силу і значення волосся.

Всі ми знаємо, що волосся підтримує енергетичний зв’язок з Космосом. Саме тому з волоссям пов’язано так багато забобонів і прикмет. А ще відомо, що всього лише на одну волосинку можна як гадати, так і наводити порчу. Наші предки завжди обережно ставились до будь-яких ритуалів, пов’язаних з волоссям, інформує Ukr.Media.

До нашого часу збереглися ці прикмети та забобони. Ми не завжди пам’ятаємо причини деяких з них, так давайте спробуємо розібратися, з чого все починалося.

Не можна ділити один гребінець на двох

У кожного повинен бути свій особистий гребінець. І питання тут не тільки гігієнічного характеру. Якщо ви позичаєте свій гребінець подрузі, то вона, сама того не бажаючи, відбирає вашу енергію. Біополе таким чином слабшає, захист порушений.

Вагітним не можна стригтися

Як тільки жінка дізнається, що вона в очікуванні дитини, візити до перукаря припиняються. Вся річ у тім, що так вона обрізає свій зв’язок з Космосом, а, значить, і з душею ще не народженого малюка.

Волосся з гребінця кидають у вогонь

Волосся не можна розвівати за вітром — якщо пташка зів’є гніздо з вашою волосинкою, то вас все життя будуть переслідувати головні болі. Крім того, на волосся можна легко навести порчу. Закопувати в землю волосся теж не бажано, це до хвороб. Найкраще кинути волосся у вогонь.

Після заходу зачіски робити не можна

Наші бабусі знали, що після заходу Сонця волосся не розчісувати, ні заплітати в коси не можна. Так можна втратити свою красу. Краще робити це зранку.

Не можна стригти самого себе

Якщо відрізати волосся самому собі, то можна круто змінити долю. І не завжди на краще.

Краще, коли перукар однієї з вами статі

Якщо жінка вибирає майстра-дівчину, перукар заряджає її своєю жіночою енергетикою. Чоловікові краще стригти волосся у майстра чоловічої статі, перукар-дівчина може зістригти любовні узи, що призводить до сварок і розставання.

Дітей не стрижуть раніше року

Перш, ніж дитині не виповниться рік, її не бажано стригти. Перший зрізаний локон обов’язково потрібно помістити в маленький мішечок і зберігати. Якщо в сім’ї захворіє хтось із родичів, то можна повісити йому на шию цей мішечок, щоб волосся малюка допомогли подолати хворобу.

Будьте пильні і обережні зі своїм волоссям, не можна недооцінювати його силу і значення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *