Суміш з трьох сухофруктів, яку треба їсти перед сном, щоб мати міцну спину та суглоби.

Рецепт цієї суміші – дуже цінний. Нею рятувались важкоатлети після великих навантажень після тренувань. Суміш сухофруктів, також, допомагає при лікуванні спини та суглобів.

Інгредієнти:

  • Курага;
  • Інжир;
  • Чорнослив.

Спосіб застосування:

Протягом 1,5 місяців, вживайте розпарені сухофрукти в такому співвідношенні на ніч:

  • Інжир 1 шт.;
  • Курага 5 шт.;
  • Чорнослив 1 шт.

Зробити перерву.

В цих фруктах міститься речовина, яка відновлює тканини, вони стають пружними та стійкими. Хребет повертається на місце без ніякого мануального втручання. Всі ці речовини утворюються коли сухофрукти подрібнити та перемішати між собою. Вважають, що ця суміш підвищує потенційні можливості не тільки у чоловіків, але й у жінок.

Сушений абрикос або ще називають його курагою – це джерело цінних речовин, які так необхідні людині. Науковці довели, що курага містить в собі калій, який добре вливає на серцевий м’яз та є профілактикою онкологічних хвороб.

Ще до складу кураги входить невелика частка кальцію, фосфору, заліза, каротину, вітаміну В5.

Інжир використовують як профілактичний засіб від раку. Ще він нормалізує роботу щитоподібної залози, виводить паразитів з кишківника та допомагає при лікуванні бронхіту.

Чорносливом користується людство вже дуже давно. Він відмінно позбавляє організм людини від сильних закрепів, приводить до норми всю систему травлення, нормалізує тиск та роботу серця.

Окрім того, вважають, що чорносливом лікували також атеросклероз, ревматизм та хвороби нирок. Вітамін А, який міститься в чорносливі, сприяє покращенню зору.

Джерело –
https://facedobra.com/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *