Що колір помади може розповісти про жінку

Доведено, що колір використовуваної губної помади може дещо розповісти про характер жінки,

Доведено, що колір використовуваної губної помади може дещо розповісти про характер жінки, передає Ukr.Media. Виберіть один з варіантів, представлених на зображенні і прочитайте інформацію про себе.

Слово надається помаді: яка ваша помада, такі і ви

1 – Навіть сама складна і важка задача здатна принести вам задоволення. У вашому розумінні життя — це низка тестів, тому не потрібно хвилюватися і переживати, коли виникають якісь труднощі.

2 – Ви здатні досягти практично будь-яку мету. Для вас немає ніяких перешкод, але без роздумів діяти ви не станете. Починаючи щось реалізовувати, ви спочатку багато раз все ретельно зважите і продумаєте. Головне для вас — не переоцінити власні можливості.

3 – Ви надто багато думаєте і сумніваєтеся — іноді це заважає вам бачити якісь легкі шляхи виходу зі сформованої ситуації. Насправді завдяки ретельного обмірковування, ви можете впоратися практично з будь-якою ситуацією (навіть якщо на це піде багато часу).

4 – Ви чітко розумієте, що з розташованих поруч з вами речей має значення саме для вас. Десь глибоко в вас ховається якийсь талант. Оскільки ви завжди зосереджені, то в будь-який момент можете чітко сформулювати свою думку і донести його до оточуючих.

5 – Ви точно знаєте, що вам потрібно від життя і розумієте, як цього можна досягти. Ви не розмінюйтесь час на дрібниці і те, що вам не буде корисно. До своєї поведінки ви можете ставитися критично, але саме воно допомагає вам досягати поставлених цілей.

6 – У вашому житті були якісь негативні моменти. Але тепер вони далеко позаду, а у вас є все, що необхідно для прагнення вперед. Ви вмієте правильно мислити, а всередині вас постійно горить вогонь, який вас і запалює на рух. Головне, не зупиняйтеся!

Прочитавши сказане вище, спробуйте зрозуміти, чи відноситься щось з цього саме до вас? Якщо не стосується – не біда, можливо відтінку використовуваної вами помади. Чи може ми відкрили вам те, чого не знали і ви самі?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *