4 головних дівчини-недотроги за знаком Зодіаку

Дівчата бувають різні – веселі, холодні, пристрасні.

Але є такі жінки, до яких не знаєш, як і підступитися — подивляться гордовитим поглядом і підуть геть, немов снігові королеви. Зазвичай їх називають недоторками — а ви думаєте, їм легко?

Телець

Правильна і ввічлива, а вже манери як в англійської леді. Дівчина-Телець підтримає розмову і фліртуватиме з хлопцем, але ось проводити себе до дому не дозволить (на поцілунки краще навіть не натякати). І зовсім вона не старомодна — хочеш спілкуватися, клич заміж. Або шукай собі розкуту подружку, а вже земна красуня дочекається свого справжнього принца, інформує Ukr.Media.

Рак

Від компліментів червоніє, від відвертих залицянь збігає — і не потрібно обзивати Рака синьою панчохою. Водна дівчина затиснута не від комплексів, а від того, що ви занадто квапте події. Дізнайтеся її краще, і не потрібно проявляти наполегливість і вже тим більше нав’язливість — Рак цього не любить.

Терези

І красуня, і розумниця, а на всяких розважальних заходах стоїть в сторонці. Запрошення на танці ігнорує, на загравання не відповідає. У неї немає ніяких прихованих недоліків, і дівчина Терези не зарозуміла недоторка — може, їй особисто ви не подобаєтеся. А той, хто розтопить серце цієї крижаної красуні, стане справжнім щасливчиком.

Козеріг

Очами не кліпає, від жартів не регоче — ось така вона, дівчина Козеріг. І дивиться звисока, і говорить так, що відчуваєш себе дурнем — це маска, повірте зіркам. Земна недоторка чекає свою любов і не збирається заводити романи лише тому, що всі її подруги так роблять. Козеріг дочекається кораблик з червоними вітрилами — навіть не сумнівайтеся.

Хтось не любить недотрог, а у когось вони пробуджують мисливські інстинкти. Але не потрібно брати неприступну фортецю з наскоку — краще підібрати ключик до серця. І дівчина залишиться недоторканою для всіх, крім вас.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *