7 важливих прикмет, пов’язаних з кільцями

Особливе значення приділяється обручкам як символу любові й вірності.

З давніх-давен каблучка вважалася не просто прикрасою, але сильним талісманом. Кільця завжди мають сенс, символізують щось. Наприклад, до наших часів дійшла традиція дарувати перстень на заручини. Особливе значення приділяється обручкам як символу любові й вірності, інформує Ukr.Media.

Кільце — це ще й символ влади. Часто у впливових державних діячів минулих століть кільце було одночасно і печаткою. Так було зрозуміло, від кого надійшов лист, відбиток візерунка на персні доводив, що це не фальсифікація. Кільця зі своєї руки дарували на знак особливої вдячності чи прихильності.

У магічних ритуалах кільця використовують теж досить часто. З їх допомогою зазвичай ворожать на судженого. З кільцями пов’язано безліч прикмет і забобонів. Ось найбільш популярні з них.

Втратити золоте кільце

Вважається, що якщо ви втратили золоте кільце, подароване кимось, то це віщує сварку з цією людиною. Втрата колечка символізує розрив духовного зв’язку між людьми. Якщо ж втрачається обручка, то це до розладу сімейного життя. Якщо кільце ви купили собі самі, то це попередження про якісь труднощі в житті.

Втратити кільце, а потім знайти

Знайти втрачене кільце — хороший знак. Він говорить про те, що Доля вберегла вас від якоїсь небезпеки.

Загубити обручку відразу після весілля

Є прикмета, що загублена обручка в перші місяці після весілля повідомляє про зради партнера.

Знайти кільце

Якщо ви знайшли чуже кільце, то це хороший знак. Така знахідка обіцяє вам величезне щастя, достаток і любов. Але піднімати прикрасу з землі не можна. Якщо ви візьмете чуже колечко, то разом з ним заберете і всю негативну енергетику попереднього господаря персня.

Якщо кільце тріснуло

Буває і так, що кільце дає тріщину. Якщо таке сталося, зверніть увагу на стан свого здоров’я. Прикраси вбирають енергетику своїх власників. Якщо пішла тріщина на колечку, значить, щось не так, у вас є проблеми зі здоров’ям.

Кільце впало на підлогу

Якщо кільце зісковзує і падає, то це віщує хворобу. Щоб уникнути хвороби, зробіть ось що. Підніміть кільце не голими руками, а серветкою, а потім покладіть на добу в морозилку.

Зламалося кільце

Ламаються кільця досить рідко, адже зазвичай вони виготовлені з міцного металу. Але якщо така неприємність трапилась, то це говорить про одне: ваш енергетичний захист намагалися зламати. Можливо, хтось заздрить вам, злиться за щось або навіть намагається навести порчу.

У будь-якому випадку не варто забувати, що кільця всього лише попереджають про можливі неприємності, але якщо звернутися зі щирою молитвою до Бога, сходити в церкву, поставити свічку за здравіє, то біди можна уникнути.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *