Вгадайте, яка з трьох жінок більше подобається чоловікові. Загадка на логіку

А ви вмієте розшифровувати невербальні жести?

Ви ніколи не замислювалися про те, чому жінки так рідко готові першими виявляти симпатії щодо чоловіків? Все просто: вони впевнені у взаємності, чого не можна сказати про чоловіків. Останніх, до речі, частенько видає мова тіла! А ви вмієте розшифровувати невербальні жести? Логічна задачка це допоможе визначити, інформує Ukr.Media.

Визначте, яка з жінок на картинці найбільше подобається хлопцеві

Уважно розгляньте малюнок. На ній, як ви бачите, зображені три красуні та один чоловік. Йому точно подобається одна з них! Ваше завдання полягає в тому, щоб знайти даму, яка йому подобається найбільше. Можливо, він закоханий у неї! Маленька підказка: видає його один простий невербальний жест.

Як швидко ви зможете впоратися з цим логічним завданням? І чи зможете впоратися взагалі? Дивіться уважно, відповідь криється у дрібницях!

У чому криється розгадка

Тим, хто хоч раз стикався з поняттям невербального спілкування, знайомий Аллан Піз у своїх працях під назвою «Мова тіла. Як читати думки інших людей з їх допомогою жестів», чудово і повно описав, як можна визначити чоловічу зацікавленість у тій чи іншій жінці. Навіть якщо вона прихована і може виявити себе лише через жести!

При цьому особисті та занадто очевидні жести й сигнали тіла, розширених зіниць і спроби поправити зачіску, коли чоловік з жінкою наодинці, отже все розставили б на свої місця. І особливих знань там не потрібно. Але щодо нашої ситуації, де чоловік один і йому доводиться підтримувати спілкування відразу з трьома красунями?

Простіше нікуди, пані та панове: розгадати цю задачку дуже просто.

Ви звернули увагу на те, куди спрямовані ноги хлопця? Куди дивляться носи його черевик? На дівчину під номером 3!

А в чому ж сенс?

А в тому, що Аллан Піз у своїй книзі описує саме таку ситуацію, коли зацікавленого в жінці чоловіка можна легко обчислити саме через такий невербальний жест. Обумовлений інстинктами або чимось несвідомим, такий жест з імовірністю в 99% запросто видасть молодого чоловіка або хлопця, якому небайдужа яка-небудь дама!

Тепер ви точно зможете розкусити будь-якого чоловіка, що приховує власні симпатії!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *