Просто подивіться на чотири гаманці та виберіть свій, це покаже, що заважає вам розбагатіти і як з цим боротися

Психологічний тест на характер.

Психологічний тест на характер допоможе дізнатися, що вам заважає розбагатіти і як з цим боротися. Немає нічого протиприродного в тому, що людина прагне фінансової незалежності та добробуту. Лише одиниці можуть дійсно стверджувати, що не прив’язані до матеріальних цінностей. Решта 99% людства, на жаль, залежать від благ, за які треба розплачуватись, інформує Ukr.Media.

Для того, щоб дізнатися, в якому стані у вашому житті знаходиться енергія грошей, ми пропонуємо пройти цей простий тест. Його підсумки допоможуть вам зміцнити або змінити фінансову енергію.

Просто подивіться на чотири гаманці та виберете свій.

Якщо ви обрали гаманець №1

Вас засмучують будь-які розмови про гроші та на інші матеріальні теми. Ви б дуже хотіли, щоб фінансові питання життя вирішувалися самі по собі, а вам діставалися тільки задоволення і радості. Однак грошова енергетика і негативні емоції не сумісні. Гроші вам потрібні, як і всім, але чим далі ви гоните про них думки, тим більше з вашого життя зникає грошова енергетика. Подружіться з заповітними папірцями, навчіться рахувати та розподіляти їх правильно, і тоді матеріальний добробут оселиться у вашому домі.

Якщо ви обрали гаманець №2

Ви — профі. Ви ретельно ведете свої витрати, маєте чітке уявлення про бюджет, відповідальні. Ці люди розуміють цінність і силу грошей. При цьому ви блокуєте радість від володіння грошовою сумою, вами рухає лише сухий розрахунок. З таким ставленням до матеріальних цінностей рівень фінансового добробуту приречений на зростання. І все ж, якщо ви навчитеся ще й радіти грошам, успіх прибуде в вашу сім’ю швидше.

Якщо ви обрали гаманець №3

Вам не подобається в грошах один єдиний факт — їх треба заробляти. Ці люди не люблять планувати, діяти послідовно і рахувати. З таким ставленням до банкнот навряд чи є шанс збільшити енергетичні коливання грошей у своєму житті. Матеріальне забезпечення не буде стабільним і буде мати тенденцію до постійного зниження. Але все можна змінити, переглянувши ставлення до грошей і підвищивши фінансову грамотність. Таким чином, ви створите додатковий простір для грошової енергії, і вона його заповнить, абсолютно точно.

Якщо ви вибрали гаманець №4

Ваше ставлення до грошей ідеально. Ви вмієте радіти заробленому, але і не б’єтеся головою об стіну, коли гроші закінчуються. Ви їх виразно цінуєте, але без фанатизму. Напевно у вас є красивий або акуратний і дорогий гаманець. Ви не мнете банкноти та не розкидаєте монети. Можливо, володієте грошовим амулетом. У вашому житті панує позитивна грошова енергетика. Якщо ви ще недостатньо матеріально стабільні, то не сумнівайтеся, з часом все прийде в норму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *