Знайди тут жіночу руку та дізнайся багато нового про свій характер!

Ти такого точно не очікував….

Психологія покликана докопатися до суті кожного індивідуума, однак це досить тернистий шлях, шаблонами тут не обійтися. Доводиться, як кажуть, підходити здалеку. Ми пропонуємо тобі пройти короткий тест, щоб відкрити ще одну дверцята твого характеру.— це буде корисно в першу чергу для тебе. Просто подивися на ці руки, і виріши, яка з них належить жінці. Результати нижче!

А Рука

Ти не дуже любиш відкриватися людям, а це причина невпевненості в собі, якої тобі іноді не вистачає в потрібний момент. Ти завжди дбаєш про інших, а якщо закохуєшся, то стаєш нетерплячим і буквально потрапляєш в залежність.

Рука Б

Оточуючі вважають тебе тактовним і розуміючою людиною. І не даремно, бо вмієш вислухати і викликаєш довіру оточуючих. Та й в цілому ти доброзичливий і добрий чоловік, інші люди це відчувають відразу.

Рука В

Можна сказати, що ти трохи більш егоїстичним, ніж інші люди, у тебе завищена самооцінка. Ти схильний ставити великі цілі і не бажаєш нічим поступатися, лише б задовольнити особисті амбіції. Навколишні ставляться до тебе з побоюванням. Якщо тебе це не хвилює, залишай все, як є.

Рука Р

Прокрастинація — це про тебе. Ти схильний відкладати важливі справи і викручуватися, коли дедлайн вже вхопив тебе за горло. Однак, як би не лютувала буря, ти завжди залишаєшся спокійним. Працювати на знос теж не твоє, проблеми намагаєшся вирішити з мінімальними зусиллями.

Рука Д

Ти володар творчої натури, тобі цікавіше спостерігати за життям, ніж брати в ній активну участь. Взагалі, ти любитель розглянути всі аспекти, а тому буваєш кілька нав’язливий. Тим не менше у тебе завжди безліч планів і справ, до яких ти підходиш досить педантично.

На твоє питання, а де ж тут жіноча рука нам відповісти нічого — ми не знаємо. Просто це було потрібно для тесту, який покликаний розкрити риси твого характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *