Хто справжня мати цієї дитини? Психологічний тест

Тест в одній картинці.

Коли мова йде про склад особистості, деякі риси досить складно оцінити та описати, передає Ukr.Media.

Саме тому всі ми так любимо психологічні тести. Адже типів особистості буває дуже багато!

А коли різні типи особистості стикаються, це може призвести до конфлікту. Психологічний тест допомагає виявити в собі навіть ті характеристики, які ви могли раніше не помічати.

Конкретно цей тест ділить всіх людей на дві категорії. Кожній з них притаманні свої унікальні риси. Залишилося лише пройти тест!

Подивіться на цей малюнок. На ньому зображений дитина та дві жінки. Ваше завдання — сказати, хто з них доводиться дитині матір’ю.

Якщо ви обрали жінку зліва:

Згідно з дослідженням, велика частина людей вибирає жінку ліворуч. Причина в тому, що вона виглядає більш дорослою і зрілою. Людям здається, що мати завжди повинна бути старше.

На жаль, мати — не вона, але цей вибір багато говорить про вашу особистість.

У вас явно є творчі нахили. Ви звертаєте увагу на деталі — наприклад, на зачіску жінки. Ви думаєте нестандартно і намагаєтеся побачити всю картину цілком.

Швидше за все, ви завжди хочете все робити по-своєму і віддаєте перевагу творчій свободі жорстким рамкам.

Ймовірно, ви любите музику, малювання та рукоділля. Ці види діяльності приваблюють вас тим, що дають вихід вашій творчій енергії.

Ще одна ваша риса — вміння спілкуватися. Ви впевнені в собі і не соромитеся висловлювати свою думку в будь-якій ситуації.

Ви завжди опиняєтеся в центрі уваги, але не тому, що прагнете до цього, а тому, що навколишні захоплюються вами і прислухаються до ваших слів. При цьому ви високо цінуєте можливість побути на самоті. Це дає вам можливість подумати про життя.

Крім того, ви чудово вмієте давати поради. Гарненько обдумуючи ситуацію, ви робите висновки і повідомляєте їх друзям.

Ви відчуваєте глибоку емпатію до тих, хто опинився у скрутному становищі, і завжди готові вислухати їх. Саме тому у вас такий широкий круг знайомств. Ви встановлюєте з людьми зв’язок на емоційному рівні, що зближує вас з ними.

Якщо ви обрали жінку праворуч:

Якщо ваш вибір припав на жінку праворуч, то ви вгадали: це мати дитини.

Дослідження показують, що під час ігор у присутності матері діти зазвичай повертаються в її бік. Це тому, що підсвідомо вони хочуть отримати її схвалення.

Ваш вибір означає, що ви звертаєте увагу на деталі, тобто у вас постійно задіяна ліва півкуля мозку. Це півкуля відповідає за такі якості, як логіка і раціональне мислення.

Ви рідко дозволяєте емоціям взяти над собою верх. Ви думаєте головою, а не серцем. Ваші рішення будуються на фактах, а не на інстинктах.

Ви рідко відкриваєтеся іншим людям, воліючи зберігати своє особисте життя в таємниці.

Дізналися про себе щось нове?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *