Чоловік через 15 років написав хуліганові, який знущався з нього у школі, але відповідь стала для нього дивним сюрпризом

Колишній задирака довів, що люди змінюються.

Чоловік відправив СМС колишньому однокласнику-хулігану і тут же пошкодував про це, адже відповідь стала для нього дивним сюрпризом. Через цькування хлопцеві важко давалися шкільні роки, але сказати про це тому, хто тримав його в страху в юності, він зміг тільки через 15 років. І задирака довів на власному прикладі, що люди здатні змінюватися на краще, інформує Ukr.Media.

Чоловік на ім’я Марк поділився постом, в якому розповів, як пройшло його спілкування з хуліганом, який знущався з нього у школі. Для початку хлопець пояснив, чому був мішенню задираки:

  • Я був соціально незграбним все своє життя, тому в шкільні роки на мою долю випало чимало хуліганів. А цей хлопець був реальним поганином.

Рішення написати людині, яка стала причиною його шкільних страхів, далося Марку нелегко. Йому знадобилися довгі роки, щоб все-таки зробити це.

  • Я не говорив з ним 15 років. Крадькома поглядав на його сторінку в фейсбуці кілька разів і мріяв, як одного разу напишу йому, в глибині душі усвідомлюючи, що не зроблю цього.

Але хлопець недооцінив свою сміливість, адже на хоробрий вчинок її вистачило.

  • Можливо, люди стають більш впевненими з віком, тому що сьогодні вранці я випадково натрапив на його профіль, і я не знаю, через що це було — через каву, чи щось інше, але я дійсно йому написав. Я тут же пошкодував, але, чорт, я все-таки зробив це.

Марк показав користувачам своє переписування з хуліганом. Він написав:

  • Привіт, мужик, як воно? Я просто хотів сказати, що в школі ти повівся зі мною як козел і я дійсно такого не заслуговував.

Як не дивно, шкільний кривдник відповів йому, не поскупившись на слова.

“Привіт, Маркусе.

Пробач, що моя незрілість надала такий негативний вплив на тебе. Ти абсолютно правий. Я був цапом стосовно тебе в школі, без будь-яких причин, крім тієї, що мені здавалося, що бути поганином — це круто.

Ти завжди був досить милий щодо мене і завжди подобався мені. У мене, безумовно, не було причин так діставати тебе. Я хотів вибачитися, але, мені здається, принижуючи тебе, я відчував себе більш впевненим. Я, правда, сподіваюся, що ти в порядку і щасливий, і прости мене за все, що я зробив, щоб образити тебе. “

Марк не очікував, що поганий хлопець з роками став хорошим, але сюрприз виявився приємним.

  • На мій подив, він справді все зрозумів і щиро вибачився. Це був катарсис.

Пост Марка знайшов широкий емоційний відгук серед інших користувачів. Коментатори зазирнули у своє минуле і згадали не тільки про те, як були жертвами цькування, але і про свої погані вчинки щодо оточуючих.

  • Я щаслива за тебе! У мене все ще є спогади про те, як я робив всякі дрібні капості сім’ї та друзям, коли мені було чотири, і у свої 19 я все ще відчуваю себе козлом через це.
  • Я радий, що ви, хлопці, змогли все вирішити. Особисто я б не зміг написати йому. Я б просто відпустив, але це тільки я. Люди дорослішають. У школі я робив і те, й інше: і задирав людей, і був жертвою цькування. І я б ні за що не став би робити щось подібне з ким-небудь зараз. Якби хто-небудь надав мені таку можливість, я був би вдячний за шанс вибачитися.
  • Дівчина, яка труїла мене у восьмому класі, прислала мені повідомлення з вибаченнями кілька років тому. Мені було 21. Зараз мені 28… Я думала, що почувши вибачення, я відчую полегшення, але я якось просто пройшла повз цього. В якомусь збоченому розумінні, якби не цькування, я б не була тим, ким я є сьогодні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *