5 причин, чому нареченій обов’язково потрібна фата

Природно, кожна дівчина мріє бути в день свого весілля королевою і прагне виглядати бездоганно.

Підготовка до весілля — процес складний і тривалий. Необхідно вирішити безліч завдань і обдумати тисячі дрібниць. Особлива увага завжди приділяється вбранню нареченої. Вона ретельно підбирає плаття, туфлі й, звичайно ж, фату, інформує Ukr.Media.

З найдавніших часів фату наділяли особливими магічними властивостями. Саме з фатою було пов’язано безліч прикмет і забобонів. Наші предки дуже шанобливо ставилися до цієї деталі весільного вбрання.

В першу чергу, фата виконує функцію найсильнішого оберега в день весілля

Як ви розумієте, до нареченої прикуті всі погляди. І де гарантії, що серед гостей немає тих, хто здатний позаздрити або навіть наврочити? Ось чому фата часто має вуаль: так наречена може уберегти себе від лихого погляду.

Чим довше фата, тим щасливіше буде сімейне життя

Ще одна прикмета свідчить, що фата обов’язково повинна бути довгою і пишною. Таким чином, вона запрограмує пару на довгі щасливі роки разом. Короткі авангардні моделі не відповідають віковим вимогам до самої головної весільної прикраси нареченої.

Фату допомагає надіти мама нареченої

Торкатися до фати чужим людям не можна, допомагає одягати її мама або старша жінка з роду нареченої. Так вона встановлює родовий захист над дівчиною.

Фата — сімейна реліквія

Не можна віддавати чи продавати фату. Зберігайте її вдома, у недоступному для сторонніх очей місці. Відразу після весілля фату можна вішати біля ліжка, щоб зачати здорових дітей. Пізніше фатою вкривають колиску з немовлям.

Фату і весільне плаття надягають тільки в день одруження

Не можна до весілля міряти одночасно і фату, і плаття. Приміряти їх краще окремо. Вважається, що одягання весільного наряду — це магічний ритуал, який можна проводити тільки в день весілля. Причина в тому, що він перетворює дівчину в наречену, а робити це можна тільки один раз, якщо ви плануєте створити міцну сім’ю на довгі роки

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *