Через жахливі знущання хлопчику важко говорити
![На Полтавщині підліток жорстоко познущався над 6-річним сиротою - бив і душив, подробиці розривають душу](https://znaj.ua/crops/221a0b/620x0/1/0/2020/04/16/N4eIjLdrCrZf784r04dP7GLZGC2BdEZnphuZ8INt.jpeg)
На Полтавщині у дитячому будинку жорстоко побили 6-річного хлопчика.
Про це повідомляють “Надзвичайні новини”.
Так стало відомо, що у Полтавській області жорстоко познущались із 6-річного сироти. Відомо, що у хлопчика померла мати, через це його та двох сестер забрали у реабілітаційний центр.
![](https://znaj.ua/crops/2209b8/620x0/1/0/2020/04/16/vZ1Q9SgxbHZP0nj3nuDGY3mq5INJ29EylWviHVc5.png)
Але невдовзі, у дитячому центрі соціально-психологічної реабілітації хлопчика побив 17-річний психічнохворий підліток. Він бив та душив дитину, у хлопчика навіть зупинилось дихання, його госпіталізували у реанімацію. У хлопчика серйозні травми, у нього відмовили руки та ноги. Через жахливі знущання хлопчику важко говорити.
![](https://znaj.ua/crops/540e7b/620x0/1/0/2020/04/16/H1X8fXaQthWS6e44oCcX7orH9hq0EDHHuSauGVu4.png)
За словами співробітників реабілітаційного центру за останній час у 17-річного хлопця проблеми з психікою вже виникали. Він неодноразово проявляв надмірну агресію до оточуючих.
Зараз підлітка підозрюють у замаху на вбивство. Наразі йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб без права внесення застави.