Мати 4 дітей скаржилася на головний біль, а через два дні мук вона померла. Лікарі хочуть, щоб ви запам`ятали ці симптоми!

Знайомтеся, це — Лі Бродвей з Північної Кароліни (США) — мама чотирьох дітей.

Жінка народилася в Німеччині, де її батько ніс службу у Військово-повітряних силах. Коли сім`я повернулася в Сполучені Штати, Лі відправили в середню школу Західної Шарлотти. Там вона познайомилася з Еріком — любов`ю всього її життя.

Кілька років по тому вони стали чоловіком і дружиною. У пари була щасливе спільне життя. Вона тривала до тих пір, поки доля не зробила несподіваний поворот. 1 квітня 2017 року Лі почала скаржитися на сильні головні болі.

Жінка завжди страждала мігренню, але на цей раз справи йшли особливо погано. Ерік якомога швидше повіз її до лікарні. У машині Лі буквально звивалася від болю. Було ясно, що ситуація серйозна. Але наскільки?

У медустанові нещасної поставили невтішний діагноз — аневризма головного мозку. Незважаючи на її красномовні муки, лікарі сподівалися, що стан не настільки критичний. Вважали, що проблему вирішить операція. Еріку такий прогноз приніс утіху.

Але скоро замість почуття відносної безпеки прийшло спустошення. Через кілька годин чоловіка повідомили, що виявилися ускладнення. Медики не могли нічим допомогти …

3 квітня, через два дні після прибуття в лікарню, померла.

Адаір (22 роки), Авери (16), Алекс (10) і Адрієн (8) не могли оговтатися від шоку. Для них смерть матері стала повною несподіванкою. Ніхто з дітей не був удома, коли Лі стало погано. Лише пізніше вони дізналися, що з нею.

Вона пішла з життя в 41 рік. Залишила свою сім`ю і численних друзів в гнітючому жалобі … Але навіть після своєї смерті вона робить добрі справи — жінка пожертвувала свої органи. Вони вже врятували не одне життя. Можливо, це втіха для її рідних.

На жаль, від аневризми головного мозку ніхто не застрахований. Цей стан характеризується випинанням стінки артерії внаслідок її стоншування або розтягування. Вона розширюється і чинить тиск на навколишню тканину. Але не варто говорити про обов`язкову фатальну смерть. Багато людей живуть з аневризмою багато років і навіть не підозрюють, що в їх голові щось не так. Небезпека виникає, коли артерія сильно роздувається або розривається.

Якщо ви помітили ці симптоми, будь ласка, зверніться до лікаря:

  • надзвичайно сильний головний біль;
  • нудота;
  • спазм;
  • втома або непритомність;
  • оніміння частини обличчя;
  • світлочутливість;
  • скована шия.

Родині Лі можна тільки співчувати. Ми сподіваємося, що ви запам`ятаєте її історію і будете ще уважніше до себе і своїх близьких. Іноді начебто нешкідливі симптоми шепочуть про складній ситуації зі здоров`ям.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *