Коли маму підкосив інсульт, 8 річний школяр залишився з бідою сам на сам і взявся доглядати за матір’ю

Ця історія сталася 15 років тому і облетіла всі російські і зарубіжні ЗМІ. 8-річний Владик з Добрянки, звичайний школяр, самостійно веде господарство в будинку і доглядає за напівпаралізованою мамою. Справа в тому, що батько хлопчика випивав, мама не стала терпіти і пішла від нього. Вона з сином оселилася в маленькому сільському будиночку. Було складно, грошей мало, але на їжу двом вистачало.

Коли Владу було 8 років, в їхній родині трапилася біда – його маму вхопив інсульт, а потім її паралізувало. На той час батька не було вже в живих. І зовсім ще маленький школяр залишився з цією бідою один на один. Його найближча перспектива – це дитячий будинок. Але Влад був не з тих, хто покоряється долі, він не залишить свою маму.

Як справжній чоловік, він почав робити все, щоб поставити її на ноги. Владу пощастило – сусідка оформила опікунство над ним, вона налагодила всі питання в соціальних службах, але далі хлопчикові потрібно справлятися самому.

Коли Владу виповнилося 16 років про нього і його маму дізналися в ЗМІ. Місцева влада подарували їм квартиру і дали матеріальну допомогу. Уявити тільки хлопчик, якому лише вісім – готував, прав, прибирав, сам доглядав за мамою і навіть займався з нею, щоб вона знову почала говорити. Він брав книгу і і вчив її заново розмовляти і вимовляти звуки.

Більш того, він не тільки не кинув навчання, але ще і ходив на спортивні секції, і робив великі успіхи. Його тренер завжди хвалив, він був кращим з його учнів. Зараз хлопцеві 23 роки, у нього є дівчина Настя, яка допомагає йому доглядати за мамою. Він отримав професію зварювальника і працює в рідному місті.

Добрий, сміливий і працьовитий хлопець впевнений, що у них з мамою все буде добре. А його історія назавжди залишиться в серцях людей.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *