5 речей які ви ніколи не повинні робити після їжі!

Є прості правила, порушення яких призводить до збою роботи нашого організму, і, отже, до певних неприємних наслідків! Неймовірно, я про таке навіть не здогадувалася! А це необхідно знати всім!

Після їжі багато людей мають тенденцію лягти і подивитися фільм або просто відпочити, не знаючи, що це жахлива звичка може бути надзвичайно шкідливою для їхнього здоров’я в цілому. Отже, сьогодні у нас є список з 5 речей, які ви ніколи не повинні робити після їжі:

1. Куріння

Багато людей знають, що куріння вкрай шкідливо для їхнього здоров’я і все ж вони до сих пір продовжують жити з цією жахливою звичкою, і вони навіть роблять це прямо після їжі.

Дуже важливо не курити кілька годин після прийому їжі, тому що сигарети містять нікотин, який зменшує кількість кисню, яка необхідна для травлення, тим самим дозволяючи організму поглинати більше канцерогенів, ніж зазвичай.

За даними деяких досліджень, куріння відразу після їжі однієї сигарети завдає такої ж шкоди як від 10 сигарет викурених відразу. Крім того, це може збільшити ризик розвитку раку легенів і раку кишечника.

2. Їсти фрукти

Вживання в їжу фруктів після їжі, може викликати печію, розлад шлунка і відрижку.

Цукру, що міститься у фруктах, потрібно більше часу, щоб він міг бути повністю поглинутим. Варто згадати, що Ви отримаєте набагато більше користі від всіх поживних речовин, клітковини і інших цукрів, коли Ваш шлунок порожній.

3. Спати

Якщо ви лягаєте спати відразу після прийому їжі, ви будете відчувати дискомфорт, здуття живота і проблеми зі сном, тому що це змушує ваш шлунок інтенсивно працювати протягом ночі.

Університет Яніни медичної школи провів дослідження, в якому довели, що люди, які не лягали спати після їжі, мали набагато менший ризик виникнення інсульту. Таким чином, рекомендується не їсти принаймні 2-3 години перед сном.

4. Душ

Душ відразу після їжі збільшує кровотік в ногах і руках, тим самим зменшуючи приплив крові в шлунку. Це послабить вашу травну систему і може призвести до болів в животі.

5. Пити чай

Ви ніколи не повинні пити чай відразу після їжі, тому що це завадить поглинанню заліза. Чай містить дубильні кислоти, які зв’язуються з залізом і білком в нашій їжі.

Це науково доведено, що в більшості випадків це призводить до 87% зниження абсорбції заліза. А дефіцит заліза може призвести до анемії, тим самим викликаючи блідість шкірних покривів, поганий апетит, холодні руки і ноги, запаморочення, слабкість, і постійну втому. Таким чином, можна зробити висновок, що є певні речі, які вам слід уникати відразу ж після прийому їжі.

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *