Олії, які найкраще підійдуть для росту вій

Які олії допоможуть відростити густі та довгі вії.

Густі та довгі вії є незаперечною перевагою, бо допомагають зробити погляд виразнішим. Однак природа нагородила такими віями далеко не всіх жінок. Багатьом доводиться вдаватися до різних способів, щоб вії стали більш довгими і густими. У цьому на допомогу представницям прекрасної статі стануть олії. Вони стоять на першому місці, оскільки допомагають відростити вії, інформує Ukr.Media.

Рицинова олія

На першому місці стоїть касторова олія. Вона може застосовуватися щодня, через те, що не має протипоказань. Олія живить волосяну цибулину, що призводить до прискореного зростання вій. Також волоски зміцнюються під впливом засобу, стають більш гладкими. Крім того, відбувається позитивний вплив на шкіру навколо очей. На ній не так швидко з’являються зморшки, а ті, які вже з’явилися, стають менш помітними.

Щоб касторова олія була ефективною, її треба правильно зберігати. Не можна тримати засіб в холодильнику. Підійде кімнатна температура. У місці зберігання не повинно бути доступу світла. Олія може зберігатися рік, потім вона не придатна до використання, оскільки не дасть необхідного ефекту.

Для нанесення користуйтеся щіточкою від туші. Замість неї підійде ватний диск. Тримається олійна маска протягом години. Потім вона знімається та область, де була маска, промивається водою, а потім наноситься крем для повік.

Реп’яхова олія

Реп’яхова олія дуже корисна для прискорення росту вій. Воно сприяє пробудженню «сплячих» цибулин. Вже дуже скоро буде видно результат. Вії стануть пишними та довгими.

Олія зародків пшениці

Завдяки своїм живильним властивостям ця олія здатна дуже швидко відновити структуру вій. Вони стануть більш щільними, з’явиться вигин, якщо раніше його не було.

Олія з виноградних кісточок

За вмістом ненасичених кислот ця олія перевершує всі інші засоби. Вона допоможе не лише прискорити ріст вій і відновити їх, але і зніме втому і запалення з шкіри навколо очей.

Трояндова олія

У цій олії є компоненти, які допомагають вивести токсини. Так само, як і реп’яхова олія, трояндова здатна «розбудити» сплячі цибулини.

Перевага олій в тому, що їх можна змішувати між собою. Це тільки посилить ефект, не завдаючи при цьому шкоди віям.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *