34-річна жінка ожила через 6 годин після смерті

Цей випадок медики називають винятковим.

Жінка, що відправилася в похід зі своїм чоловіком в Піренейські гори, ледь не втратила життя, інформує Ukr.Media.

Туристці з Великобританії стало погано на висоті понад 2,5 тис. метрів.

За інформацією закордонних інтернет-джерел, піднявшись на високу гору, 34-річна жінка Одрі Марш втратила свідомість. Чоловік викликав рятувальників, проте вони прибули через 2,5 години.

Медики встановили, що жінка померла — її серце перестало битися кілька годин тому. Температура бездиханного тіла впала до 18 градусів.

Евакуація туристки відбувалася з допомогою вертольота. Туристку доставили в Барселону, де лікарі почали реанімаційні заходи.

Через 6,5 годин сталося диво — серце жінки знову забилося.

Фахівці вважають, що це стало можливим завдяки переохолодженню.

Після того, що сталося лікар Едуард Аргудо з лікарні Валь-д’Хеврон в Барселоні заявив, що це найдовша коли-небудь зафіксована зупинка серця в Іспанії. Він пояснив, що переохолодження стало причиною зупинки серця жінки, але одночасно і врятувало її: при низьких температурах уповільнюється обмін речовин, органам потрібно менше крові і кисню. Це допомогло врятувати життя місіс Марш, більш того, її мозок абсолютно не постраждав.

Навіть медики схильні називати це чудом: пацієнтка “воскресла” через 6 годин після фактичної зупинки серця, а вже через 6 днів вона змогла вийти з реанімації без неврологічних ушкоджень. Правда, її руки постраждали від переохолодження та поки рухаються з працею, але жінка веде практично нормальне життя і в найближчі дні повернеться на роботу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *