На ніч мати прикрила недоношеного синочка рукавичкою. З ранку медсестри не повірили своїм очам!

Загроза передчасних пологів турбує кожну майбутню матір. Вагітні жінки намагаються не думати про можливі ускладнення, але від долі не втечеш. Коли в 2001 році Яміле Джексон носила під серцем маленького Захарія, то сподівалася, що її малюк з’явиться на світ в покладений термін.

На жаль, дитині довелося покинути материнську утробу на 12 тижнів раніше, ніж треба. Нещасна жінка навіть не підозрювала, що завдяки такому випробуванню вона зробить відкриття, яке допоможе всім мамам світу!

При народженні хлопчик важив всього 900 грамів. Ось чому перші 155 днів свого життя Захарію довелося провести у відділенні неонатальної реанімації. Яміле намагалася ні на крок не відходити від сина!

Весь день жінка була поруч з немовлям. Однак на ніч їй доводилося залишати малюка. А адже в присутності матері дитина відчувала себе набагато краще. Яміле вирішила раз і назавжди розібратися з проблемою і незабаром виявила дуже цікавий вихід.

Рішення прийшло до жінки, коли та мила посуд. Одного погляду на гумові рукавички вистачило матері, щоб зрозуміти, чого не вистачало малюкові.

Взявши тканинну рукавицю, Яміле наповнила її насінням, а потім цілий день ходила з нею, щоб та ввібрала запах і тепло жінки.

Йдучи з лікарні, спритна мати акуратно поклала Захарія в рукавичку. Результат перевершив всі її очікування.ЗАЦІНІТЬ

Цієї ночі у немовляти не було проблем ні з серцебиттям, ні з диханням. З тих пір справи хлопчика впевнено пішли на лад. А після того, як сина Яміле виписали з лікарні, матері раптово подзвонили медсестри!

Вони попросили винахідливу жінку виготовити ще кілька таких же рукавичок для інших дітей з реанімації. Яміле відразу погодилася на їх пропозицію, а незабаром мати Захарія буквально завалили замовленнями!

Сьогодні рукавички «Заки» користуються стійким попитом у породіль. Ці незвичайні подушки назвали на честь першого малюка, випробувати їх на собі. Лікарі довели: своєрідний винахід дійсно допомагає дітям.

Коли крихти сплять в цих рукавичках, у малюків в кілька разів знижується кількість зазначених дихальних розладів. За роки, що минули з дня народження Захарія, названі його ім’ям рукавички врятували десятки немовлят!

Цікава історія? Поділися з друзями!

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *