Архітектори дали друге життя найстарішому торговельного центру США

Новий комфортабельний житловий комплекс із найстарішого торговельного центру США.

Вартість квадратного метра неухильно зростає, що призводить до зменшення розмірів квартир. Зараз уже нікого не здивуєш мікроскопічними квартирами-студіями, площа яких не перевищує 15 квадратних метрів. Експерти галузі прогнозують, що житло подібного типу з часом ставатиме тільки більше. Власники найстарішого торговельного центру в США теж вирішили внести свою частку у вирішенні житлового питання. Вони переобладнали кілька поверхів і побудували в них досить привабливі квартири, інформує Ukr.Media.

Порожні площі

Перший у США критий торговельний центр був побудований у Род-Айленді в 1828 році. Будівля успішно пережила всі кризи і спади в економіці, але в кінці минулого століття почала занепадати. Комерсанти більше не хотіли знімати торгові площі. Тоді, власники центру вирішили піти на досить ризикований крок. Вони найняли команду архітекторів і попросили їх перебудувати кілька поверхів під квартири.

Ціна питання

“Сказано — зроблено.” Велике архітекторське бюро із задоволенням ухопилося за цю незвичайну роботу. Підсумковий кошторис всього ремонту склав 7 мільйонів доларів США. У підсумку, власники торговельного центру змогли уникнути закриття свого бізнесу. Вони почали заробляти на оренді квартир. Для переобладнання архітектори обрали насамперед верхні поверхи будівлі.

Житло

У цьому торговельному комплексі створили кілька квартир. Їхня площа варіюється від 20 квадратних метрів до 74. При цьому мінімальна ціна оренди дорівнює п’ятсот доларів США.

Зручності

У кожній квартирі є повноцінна ванна кімната з душовою кабіною, кухня і кілька вбудованих ліжок. Установка електричних або газових плит не передбачена. Орендарі планують, що в таких квартирах будуть жити активні молоді люди, які не прагнуть готувати самостійно. При цьому перекусити можна в розташованих на першому поверсі ресторанах швидкого харчування.

Для зручності майбутніх квартирантів власники торговельного комплексу зробили надійне місце для зберігання велосипедів та пральню. Вони також побудували невеликий гаражний комплекс, теж призначений для мешканців.

Усього з колишніх торговельних площ створено 48 квартир. Спальні досить затишні, причому навіть квартири з мінімальною площею мають спеціальну гостьову зону.

Замість підсумків

Житло такого типу буде будуватися все частіше і частіше. Такі квартири починають користуватися попитом у всьому світі.

Джерело –
https://ukr.media/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *