Визначили найпопулярніший електромобіль Європи

Який “зелений” автомобіль найчастіше купують європейці.

На ринку електромобілів Європи відбулася революція. Renault ZOE втратила статус найпопулярнішого «зеленого» автомобіля. Її місце зайняв конкурент з США. При цьому він обігнав не тільки конкурентів. «Американець» переміг і багатьох бензинових побратимів, інформує Ukr.Media.

Так у вересні 2019 року в рейтинг найпопулярніших авто Європи увірвалася Tesla Model 3. Причому за підсумками місяця електромобіль посів 11 місце серед найбільш продаваних автомобілів європейських країн. «Зеленому» седану зовсім трохи не вистачило, щоб увійти в топ-10.

За обсягами продажів Model 3 обігнала такі відомі моделі, як Volkswagen Tiguan, Skoda Octavia, Peugeot 3008, Toyota Corolla, Volkswagen Polo, Renault Duster і Hyundai Tucson.

Седан Tesla — перший електромобіль, якому вдалося досягти таких висот в Європі. Всього за місяць компанія продала 17 505 електрокарів Model 3. Для порівняння, за той же період європейці купили:

  • Renault ZOE — 3 555 шт;
  • Nissan Leaf — 3 208 шт;
  • BMW i3 — 3 110 шт;
  • Volkswagen e-Golf — 2 560 шт.

Model 3 — найдоступніший електромобіль у модельному ряду Tesla. Щоправда, стандартної ціни для Європи немає. Наприклад, у Норвегії за базову версію просять від 36 700 в євро-еквіваленті, а в Німеччині ціни стартують від 44 400 євро. Різницю в ціні можна пояснити, як відмінностями комплектацій, так і наявністю різного роду державних пільг під час купівлі електромобілів.

Станом на листопад 2019 року в рейтингу електромобілів по запасу ходу Tesla Model 3 посідала друге місце. На одному заряді батареї електрокар у модифікації Long Range RWD може проїхати близько 600 кілометрів (по циклу WLTP).

Джерело –
Ukr.Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *