Чому не можна ходити в одному черевику, туфлі чи шкарпетці – прикмети

Що означає звичка ходити босим на одну ногу.

У сучасному світі взуття, його якість і стан є показником смаку і достатку його господаря. А ось у давні часи взуття пов’язували з духовністю і життєвою силою його власника, інформує Ukr.Media.

Loading…

Саме тому багато прикмет, які збиралися нашими предками протягом століть, були пов’язані із взуттям, а також зі звичкою ходити босоніж.

У сучасному світі багато забобон та повір’їв зазнали зміни, адаптувалися до способу життя і нових поглядів людей. Але їх основні значення залишилися незмінними.

Так, наприклад, прикмета, яка забороняє ходити в одному черевику, стала відноситися не тільки до взуття — черевиків, туфель, чобіт, — але і до шкарпеток, панчіх і навіть гольфів.

Чому не можна ходити в одній шкарпетці, черевику — прикмети

Найвідоміша прикмета, що пояснює, чому не можна ходити в одній шкарпетці, черевику, туфлі або панчосі, попереджає: той, хто порушує цю заборону, рано втратить матір або батька, а іноді може залишитися круглим сиротою.

Це повір’я, можливо, пішло з того, що будь-які парні речі (шкарпетки, панчохи, чоботи, черевики) не можна роз’єднувати, оскільки вони символізують батьків. Розбиваючи будь-яку парну річ, людина тим самим віддаляє один від одного своїх матір і батька. Якщо у батьків не дуже хороші відносини, то вони просто розійдуться. А от якщо в сім’ї панує справжня любов, то лише смерть зможе роз’єднати люблячих людей.

Іноді від знаючих людей можна почути і таку прикмету: незаміжній дівчині в одній шкарпетці або одному туфлі ходити — весь свій вік на самоті пробути. Це марновірство пов’язане з повір’ям, що будь-які парні речі символізують союз двох люблячих людей, а один предмет, що залишився без пари, — самотність. Тому й кажуть бабусі: «краще ходити босоніж, ніж в одному черевику», «в одному туфлі ходити — все життя одному бути».

Loading…

Ще одна маловідома прикмета попереджає, що звичка ходити босим на одну ногу коротшає життя глави сім’ї.

Існує і ще одне тлумачення прикмети: той, хто так ходить, може втратити пам’ять і забути дорогу додому.

А ось якщо приснилося, що ви ходите в одній шкарпетці або в одному черевику, це є попередженням і означає, що вас можуть втягнути в конфліктну ситуацію. Це відбудеться за розголошення секрету, який ви ретельно приховуєте.

Якщо уві сні ви ходите по вулиці в одному черевику, туфлі або чоботі, — це прикмета до подорожі, швидкої поїздки або відрядження, яке буде невдалим.

Джерело –
Ukr.Media

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *