Що не можна дарувати на Новий 2020 рік щура

Що категорично не можна дарувати на майбутній Новий рік щура. Які подарунки допустимі. Коли можна зробити виняток із правил.

Loading…

До Нового року ще далеко, але, як підказує досвід, до цього свята краще підготуватися завчасно. Економні покупці, які стоять на захисті сімейних бюджетів, куплять подарунки вже зараз, а не в кінці грудня, коли ціни на них будуть штучно завищені, інформує Ukr.Media.

Тотемною твариною майбутнього нового року за східним календарем є білий щур. Якщо для свині в першу чергу важливо, щоб все виглядало боХато, то для щура більш актуальне питання — на чому ще можна зекономити.

Відповідно, подарунки повинні бути максимально практичними та раціональними, без яких-небудь надмірностей. Хотів новий смартфон — отримай чохол на старий, він ще пару років послужить. Потрібно оновити телевізор для переходу на цифру? Цілком можна обійтися телевізійною приставкою за 700 гривень. І все приблизно в такому ключі.

До того ж, багатьох знайомих взагалі досить привітати лише пам’ятною листівкою, а когось і зовсім повідомленням-розсилкою в соціальній мережі або месенджері. Віддаючи данину повазі щура, розпорошуватися в цих питаннях не варто.

Дорогий подарунок допустимий тільки в тому випадку, якщо він допоможе досягти якоїсь поставленої мети, а не просто задовольнить миттєву примху. Наприклад, фотографу можна подарувати дзеркальний фотоапарат, захопленій біологією дитині — мікроскоп, главі сімейства — набір інструментів.

Категорично не можна дарувати на майбутній Новий рік наступні подарунки:

  1. Шуби, шапки та інші вироби з натурального хутра. По-перше, це дорого й нераціонально, а по-друге, будь-яке хутро побічно асоціюється з хутром самого щура.
  2. Духи, одеколони і сертифікати на їх покупку також не підійдуть, адже різкий запах може порушити тонкий нюх цих маленьких гризунів.
  3. Також при зустрічі року щура не заведено дарувати косметику, особливо штучки з вбудованим дзеркальцем. Годинами чепуритися перед власним відображенням — це доля свині, господині року, що минає.
  4. Подарунки без сенсу з розряду «щоб було» дарувати на Щура категорично неприпустимо.
  5. З давніх китайських забобонів в традиції не залишилося дарувати на рік пацюка годинник. Це досить складно сьогодні пояснити логічно, тому просто треба прийняти як даність.
  6. Ні в якому разі не можна дарувати на майбутній Новий рік хом’яків та інших домашніх тварин.
Loading…

Що б Ви не вибрали, в рік білого щура важливо, щоб подарунок підносився з максимальною щирістю. Своїм гострим чуттям щур завжди розпізнає лицеміра і пригадає це у майбутньому році.

Попри те, що щур не любить розпорошуватися на друзів і знайомих, він дуже цінує свою сім’ю, у яку входять тільки найближчі — діти, онуки, рідні брати і сестри, батьки, бабусі і дідусі. Для ближнього кола економити на подарунках не варто, навіть якщо вони будуть вибиватися з наведених вище правил, тому що своїх ображати в рік щура неприпустимо!

Джерело –
Ukr.Media

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *