Чому саме Леви – найкраще подружжя і батьки

Loading…

Не всі знають і цінують це. Як і у кожного, у Левів є дві сторони, одна- самозакохана, інша- відкривається лише найближчим, вони ніжні і віддані в колі своєї родини.

Чому ж говорять , що вони найкращі батьки і подружжя?

1.Надійність

За левом будь- яка дівчина може відчувати себе у безпеці, як і чоловік. Вони мають таку здібність: давати впевненість у майбутньому. До них можна прибігти за порадою будь-коли.

2. Вірність

Леві дуже віддані, як своїм половинка, так і друзям, родині. Вони дуже цінують людей, які поважають і тримаються за них, а ще з якими не страшно йти у шпигуни.  Леви не дозволять у їх присутності ображати друзів чи близьких. 

3. Життєлюбство

Вони дуже сильно полюбляють життя за його фарби , не завжди яскраві, але це тільки додає цікавості. Їм завжди потрібно підсилюватись новими емоціями, отримувати новий досвід. Вони люблять подорожувати і дуже кайфують від цього. 

4. Цілеспрямованість

Це дуже амбіційні люди. Вони дуже полюбляють боротьбу, тому ставлять іноді перед собою нереальні цілі, щоб бажання боротись було ще більшим.  І головне-  леви знають, що хочуть і для чого їм ця боротьба.

5.Щирість

Леви дуже рідко брешуть,а головне – не обманюють себе. Тому вони ніколи не стануть говорити щось за спиною, якщо ж і виникне така потріба, скажуть все в лице. 

6. Комунікабельність

Леви завжди заводять нові знайомства, дуже легко розташовують до себе людей. Тому, якщо у вас є проблеми, можете сміливо звертатись до левів, у них точно є знайомий, який допоможе їх вирішити.

Loading…

7. Оптимізм 

Вони – невиправні оптимісти. Завжди намагаються усе сприймати з посмішкою і позитивом. Цьому вмінню можна позаздрити. Вони народились в розпалі літ.а , а це та пора, щоб залишаться безтурботним та веселим.

8. Винахідливість

Багато знаків, такі як: Діви або Козероги – більш зібрані ніж Леви. Вони не звикли нічого планувати, а більш схильні до гри без правил. Вони щиро вірять, що головне – робити вибір тут і зараз, а що буде потім на данний момент не повинно хвилювати.

9. Ідеальна пора народження

Немає кращого часу народжуватись, ніж літо. На вулиці світить сонечко і тепло. І всі чекають відпочинку на морі або озері. В організації дійств Леви активно беруть участь.

А у вас є в колі Леви?

Джерело –
http://www.shodenno.com.ua/

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *