Провісники успіху або речі, які трапляються на вашому шляху не просто так

Знахідки, які мають певний сенс, а деякі з них навіть передбачають успіх.

Ви коли-небудь замислювалися над тим, чому з вами відбуваються ті чи інші події? Чому якусь річ знайшли саме ви, а не хтось інший? Нічого в житті не відбувається випадково. Знахідки мають певний сенс. Деякі з них обіцяють величезний успіх, інформує Ukr.Media.

Підкова

Колись давно, коли іншого транспорту, крім коней, не було, знайти підкову на дорозі було звичайною справою. Проте навіть у ті часи це вважалося величезним успіхом. По-перше, коней тримали в основному заможні люди, а тому підкова була своєрідним символом багатства. По-друге, багатії нерідко набивали своїм скакунам підкови з дорогоцінних металів або прикрашали їх дорогоцінними каменями. Тому така знахідка могла суттєво покращити матеріальне становище.

Сьогодні підкова, як і раніше, є символом успіху та добробуту. Тим більше, що знайти таку річ зараз непросто. Тому, якщо побачите на дорозі підкову, обов’язково принесіть її додому та повісьте над вхідними дверима.

Ікона

Колись люди були настільки віруючими, що не виходили з дому без маленької ікони. Сьогодні релігійних людей усе менше. А що казати вже про тих, які мають іконки, навіть хрестики є далеко не у всіх. Однак є все-таки ті, хто не нехтує релігійною атрибутикою й іноді її втрачає.

Якщо ви знайдете на дорозі іконку, не проходьте повз. Підніміть її, освятіть в церкві та завжди носіть із собою в сумці або кишені. Знайдена ікона вбереже вас від неприємностей і приверне успіх.

Ґудзик

Побачити на дорозі чийсь відірваний ґудзик — це не така вже рідкість. І, напевне, ви ніколи не звертали уваги на цей непримітний предмет. Дуже даремно. Виявляється, знайдений ґудзик віщує хороші новини. І чим більше отворів буде в ґудзику, тим більше радості принесе вам отримана звістка.

Знайдений предмет потрібно підняти, просмикнути в нього червону нитку і зав’язати на вузлик. Потрібно завжди носити за собою цей оберіг. Ґудзик буде охороняти вас від вроків та порчі, буде відваджувати від вас недоброзичливців. Тільки важливо нікому не показувати свій оберіг, щоб він не втратив магічну силу.

Ключ

За допомогою ключа люди зачиняють житло, захищаючи його від грабіжників та інших недоброзичливців. Із давніх часів вважалося, що знайдений ключ може стати оберегом для людини. Він охороняє від злих духів, береже від небезпек, а ще він захищає житло та приносить успіх в угодах із нерухомістю.

Найсильніший оберіг — це старий ключ, який вже вкрився іржею. Якщо ж ви знайшли новий ключ, не привласнюйте собі відразу. Спробуйте знайти власника. Якщо господар не з’явиться, сховайте ключик під порогом або за луткою.

Годинник

Ще одна магічна знахідка, яка приносить успіх, — це годинник. Це символ хороших змін і життєвого оновлення. Важливо, щоб він був цілим і працював. Повз зламані і неробочі механізми сміливо проходьте.

Ви повинні розуміти, що годинник сам по собі не приносить позитивні зміни та добробут. Це щось на зразок знака, який підказує вам, що саме зараз ви повинні робити активні дії. А ще, це натяк на те, що час дуже швидкоплинний, а тому зволікання неприпустиме.

Знайдений годинник, звісно, спочатку потрібно спробувати повернути власникові. Якщо це вийде, вас чекає величезна удача. У іншому випадку сховайте годинник у затишному місці вашого будинку.

Квітка бузку

Мабуть, немає людини, яка б не знала, що чотирилисник — це символ успіху. Однак є ще один цікавий символ успіху — це п’ятилисна квітка бузку. Її не так просто знайти в пишних гронах, схожих один на одного суцвіть. Проте, якщо вам пощастить виявити таку квітку, потрібно з’їсти її, паралельно загадуючи бажання.

Якщо ви не хочете їсти квітку, є інший варіант. Її потрібно висушити та подрібнити. Бузкову крихту слід помістити в ладанку, аромакулон або невелику прозору колбу. Такий талісман неодмінно принесе успіх.

Божа корівка

Червоний жучок у чорну крапочку з давніх часів вважався слугою небес. Звідси й назва “божа корівка”. Вважається, що ця комаха наділена небесною благодаттю. Тому, побачивши божу корівку на вулиці, не проходьте повз. Підставте руку так, щоб жучок заповз на неї, і загадайте бажання.

Проте найкращий знак — це коли сонечко самостійно сідає на вас. Студентам це віщує вдале складання іспитів, самотнім людям — зустріч із другою половинкою, сімейним парам — народження дитини.

Рукавички

Для того, хто втратив рукавички, — це велика досада, але для того, хто їх знайшов, — це цілком щасливий випадок. Забирати рукавички собі не рекомендується. Найкраще, що ви можете зробити, покласти знахідку на чільне місце або повісити на гілку дерева. Сам факт того, що ви знайшли рукавички, є позитивним знаком, який передвіщає вам успіх у справах. А якщо дівчині пощастило знайти чоловічу рукавичку, значить, незабаром вона зустріне супутника життя.

Перстень

Перстень — це одна з найбільш сприятливих знахідок. Особливо якщо він зроблений з благородних металів. Проте потрібно бути обережним із цим предметом. Якщо ви привласнили чужий перстень собі, воно принесе вам чимало неприємностей. Ви ризикуєте зазнати серйозних збитків, посваритися або навіть розлучитися з коханою людиною. До того ж, через перстень на вас можуть перейти всі біди та хвороби його колишнього власника. Тому ніколи не одягайте знайдену прикрасу на палець.

Знайти перстень — це до доленосної зустрічі з людиною, з якою можна не тільки мати романтичні стосунки, але й побудувати міцну сім’ю. Проте, щоб це збулося, важливо знайти власника прикраси. Тільки не торкайтеся персня руками. Піднімайте його носовою хустинкою. Якщо ж ви проходите повз знахідки, то не забудьте тричі поплювати через ліве плече.

Монета

Справжній успіх — знайти на вулиці стару монету, яка вже давно не використовується. Якщо вона іржава, погнута, тріснута — це ще краще. Це талісман, який принесе вам добробут і допоможе у кар’єрному рості. Завжди тримайте цю знахідку при собі. Проте намагайтеся нікому її не показувати. Найкраще носити монетку в гаманці, щоб вона примножувала ваші гроші. Обов’язково беріть із собою талісман на роботу.

Джерело-
Ukr.Media

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *