Гороскоп чоловічої вірності: які знаки Зодіаку зраджують найчастіше

Хто ж вони, ці непоправні зрадники?

Астрологи називають 5 знаків Зодіаку, представники яких не бачать у зраді нічого надприродного, інформує Ukr.Media.

Овен

Найпідступніший знак Зодіаку, який звик міняти коханих як рукавички. Овен шукає в кожній жінці щось нове для себе, але у відносинах вважає за краще не затримуватися. Він прямолінійний і відкрито висловлює свою симпатію, не соромлячись кільця на пальці. Типовий представник цього знаку щиро не розуміє, що такого страшного в зраді, якщо вона трапилася всього один раз. Пристрасного Овна неможливо повернути до життя, в якому він душею і тілом буде вірний дружині, чого він і не заперечує.

Близнюки

Чоловікам цього знака Зодіаку складно зберігати вірність. Їм швидко набридає одноманітність, тому пошуки нових відчуттів відводять їх наліво. Ніякої провини за вчинену зраду Близнюки не відчувають, тому зради повторюються неодноразово. Волати до їх совісті марно, такі чоловіки не змінюються. Тільки регулярне отримання нових емоцій здатне утримати Близнюків поруч з партнеркою.

Loading…

Скорпіон

Своєю чарівністю і особливим магнетизмом Скорпіон постійно притягує прекрасну половину людства. Він отримує справжнє задоволення, коли бачить, що жінка страждає через нього. Для цього знака не проблема розпалити пристрасть і змусити палахкотіти жіноче серце. Скорпіони однолюби, але без докорів совісті підуть на зраду, якщо дізнаються про невірність партнерки. І мстити таким способом вони будуть до тих пір, поки стосунки не зійдуть нанівець.

Діва

Діва створює враження абсолютно сімейного чоловіка, який дуже любить свою дружину. Але з віком побут починає його дратувати, що і змінює поведінку не в кращу сторону. Якщо друга половинка раніше була запідозрена у флірті чи зраді, то рано чи пізно Діва відплатить їй тією ж монетою. Щоб цей знак не задивлявся на інших, його потрібно постійно оточувати турботою і увагою. Тільки повне взаєморозуміння і гармонія у стосунках зможуть утримати його в сім’ї.

Стрілець

Один з найбільш темпераментних знаків Зодіаку. Стрілець любить свободу і вкрай гостро реагує на закиди. Флірт з його боку зазвичай закінчується ліжком, навіть якщо він одружений. Цей знак дуже легко спокусити, а утримати у відносинах можна тільки експериментами. Стрілець буде зберігати вірність до тих пір, поки у відносинах є місце пристрасті.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *