Яким буде 2020 рік для всіх знаків Зодіаку

Астрологи склали гороскоп, який допоможе зазирнути в майбутнє і не упустити вдалі можливості.

Кожному знаку Зодіаку 2020 рік принесе щось своє, інформує Ukr.Media.

Згідно зі східним календарем, у 2020 році управління енергіями візьме на себе Білий Металевий Щур, який «зійде на трон» 25 січня. Астрологи упевнені, що нас чекає незвичайний рік: у ньому зійшлися дві парні цифри, він буде високосним і відкриє новий дванадцятирічний цикл. Кожному знаку Зодіаку розумний, хитрий і суєтний Щур приготував свої сюрпризи. Прогноз астрологів допоможе зустріти 2020 рік у всеозброєнні, легше перенести доленосні моменти і уникнути проблем.

Овен

Союз Овна і Білого Щура — потужний імпульс, завдяки якому можна звернути гори. Але це можливо лише при належній лінії поведінки: не можна квапити події, проявляти агресію і вступати в пряму конфронтацію. Овни часто витрачають свої сили та енергетику даремно. Причин багато, але головна з них у 2020 році — категоричність і прямолінійність. Заради успіху в якихось ситуаціях доведеться стати лояльніше, а в якихось — хитріше. Зате з’явиться бажання почати нове життя: знову закохатися, отримати освіту, змінити імідж. І якщо Овни не зійдуть з наміченого шляху, то зрештою знайдуть своє щастя.

Loading…

Телець

Щур — цілеспрямована, дуже рішуча і амбітна тварина, тому наполеглива і терпляча енергія Тільця гармонізує даний союз. Якщо представники цього знаку не будуть довго сумніватися в складних ситуаціях, то господар року зробить все, щоб їм допомогти. Експерти радять посилити енергетику і подолати почуття страху, з-за якого постійно руйнуються бажання і амбіції. Активна діяльність і кипучий ентузіазм Щура зуміють запалити в Тільцях мотивацію і наснагу. Якщо вони зможуть скористатися накопиченим досвідом і перевести мудрість в практику, то це виведе їх на новий рівень життя вже у 2020 році.

Близнюки

Близнюки — двоїсті люди, які люблять відкладати прийняття рішень на потім. Ними рухають емоційні пориви, спонтанні думки і нелогічні висновки. Але з хвостатим покровителем року такий номер не пройде. Вихід один: навчитися приймати реальність такою, яка вона є, стежити за собою і своїми емоціями, а в нестандартних ситуаціях стримувати їх. Діяти у 2020 році доведеться швидко, і це змусить вічно розслаблених Близнюків зібратися. Зате і дивіденди, які принесе новий ритм життя, порадують Близнюків: прийдуть нові цілі, а також можливості відкрити грошовий потік і привернути удачу.

Рак

Щур дуже практичний, але любить імпровізацію, що не властиво ощадливому Раку. Тому довгострокове планування навряд чи допоможе привернути удачу, гроші і щастя у 2020 році. Якщо представники Раку не змінять тактику, їх чекають збитки у багатьох сферах життя. Легкість стосовно різних життєвих ситуацій та негараздів дозволить провести наступний рік на гребені успіху. 2020 рік відмінно підійде для будівництва, зміцнення і відновлення особистих відносин. Літні місяці стануть часом справжнього прориву у різних справах: можливості буквально почнуть падати з неба. Астрологи радять не упустити цей щасливий час.

Лев

Левам варто бути уважнішими. Астрологи радять взяти на озброєння афірмації, щоб видаляти віруси свідомості, з-за яких можуть виникнути труднощі. Покровитель року прокотить Левів на американських гірках, надавши періоди високого підйому, і моменти емоційного спаду. І якщо представники цього сузір’я зможуть впоратися з собою, стануть трохи практичніше і хитріше, то отримають помітне поліпшення життя, причому відразу на всіх фронтах. Заради успіху доведеться відмовитися від багатьох звичок, а також придушити егоїзм і гнів.

Діва

Металевого Щура і Дів пов’язує ґрунтовний підхід до будь-якої задачі. Вони спочатку сім разів подумають і тільки після зроблять, тому їх союз у 2020 році буде вдалим. Доброта і харизма Дів дозволить завершити багато конфліктів компромісом, налагодити стосунки в родині. Найголовніше — підтримувати енергетику на належному рівні, використовуючи дихальні практики або інші техніки. Негатив може зруйнувати удачу. Педантизм, властивий всім Дівам, зарахується Щуром. Цілком ймовірно, що саме старанність і активність принесуть підвищення доходу. Крім того, Діви — це ще й хороші інтуїти, так що у 2020 році вони зможуть вибрати з тисячі варіантів найкращий.

Терези

Кращі якості Терезів — цілеспрямованість, вміння об’єктивно оцінювати події і наполегливо йти до результатів по достоїнству оцінить покровитель 2020 року. Тандем Щура і Терезів складеться найкращим чином, що обіцяє представникам знака плідний рік, наповнений новими перемогами та звершеннями. Восени Терезам варто чекати випробувань, які перевірять їх на міцність і дозволять істотно зміцнити позиції. Зрозуміло, якщо Терези не потраплять в емоційний глухий кут. Астрологи не радять шукати вихід у радах оточуючих: тільки хороша робота над собою допоможе сформувати потрібні орієнтири.

Скорпіон

Скорпіони — яскраві представники Зодіаку, які живуть під владою власних емоцій і бажань. Вони прагнуть до комфорту і важко переживають поразки. А Білий Щур недолюблює тих, хто не готовий жертвувати заради успіху. Тому, щоб не втратити заступництва господаря року і змусити свої бажання збутися, Скорпіонам варто контролювати свої емоції, прислухатися до думки оточуючих, а інколи й відмовлятися від чогось в надії на щось більше. Якщо все це вийде, то рік буде вдалим.

Стрілець

Стрільцям у 2020 році захочеться плисти за течією, але якщо вони проявлять наполегливість і зібраність, то швидко прийдуть до намічених цілей. У рік Білого Щура представникам цього знаку доведеться піти на поступки, причому не тільки в ділових відносинах, але і в особистому житті. В іншому випадку можливе загострення старих, затихлих конфліктів, які стануть причиною розриву відносин. Друге півріччя зіштовхне Стрільців з масою дрібних неприємностей, які потребують швидкого вирішення. І хоча особливих потрясінь не очікується, це все одно може вибити зі звичної колії. Сили, витрачені на врегулювання проблем, окупляться сторицею. В кінці року Стрільців чекає приємний сюрприз: путівка на море, ключі від автомобіля або нова квартира.

Козоріг

Покровитель року любить упертих і неспокійних, а Козероги саме такі, тому астрологи радять їм набратися одночасно і терпіння, і оптимізму. У 2020 році знадобиться вміння миритися з різними життєвими обставинами і не втрачати при цьому силу духу. Кардинальні зміни очікуються в перше півріччя і стосуються відносин з партнером і родичами. Дуже важливо слідкувати за своїми словами і виключити будь-який флірт на стороні. Не варто в гонитві за новими емоціями забувати про те, що створювалося довгі роки. Піддавшись емоціям і проявивши нестриманість, Козероги ризикують закінчити рік з великими втратами.

Водолій

Коли Щур зійде на престол, Водоліям можна забути про спокій і стабільність. За прогнозами астрологів, у 2020 році перед ними будуть постійно виникати труднощі. Їх подолання допоможе набратися досвіду, зняти енергетичні блоки, вирости і, можливо, стати зовсім іншою людиною. Зрозуміло, для цього потрібна колосальна ментальна робота над собою, але зусилля не виявляться марними. Найголовніше — не самостверджуватися за чужий рахунок: це загрожує проблемами і в діловій сфері, і в особистому житті. В іншому Щур буде допомагати Водоліям в грошах, любові та особистісному зростанні.

Риби

На думку астрологів, Рибам вдасться знайти свій шлях у житті в новому році. 2019 рік був за великим рахунком періодом виправлення помилок і постановки нових цілей. З січня 2020 року настане час реалізації всіх амбітних ідей і задумів. Але якщо Риби будуть лінуватися і задовольнятися тим, що мають, Щур додасть хаосу і плутанини. Енергію покровителя року потрібно використовувати для вирішення глобальних проблем, а не витрачати на дрібниці і дозвільний спосіб життя. Риби — кращі інтуїти, і в новому році їм важливо завжди прислухатися до того, що підказує серце: це найвірніші підказки.

2020 рік Білого Металевого Щура для багатьох представників Зодіаку може стати періодом нових проблем і переживань, кінцевою метою яких буде підвищення мудрості. Астрологи закликають не картати себе за промахи, а витягати користь із допущених помилок. Позитивне мислення допоможе розпізнати підказки Всесвіту і знайти дорогу до щастя.

Loading…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *