Вибери, в якому лотку яйця лежать правильно, — дізнайся про свою найсильнішу сторону!

Психогеометрія в дії.

Хто не хоче знати свої сильні сторони? Адже ця інформація дає розуміння, в якому напрямку найбільш перспективно розвиватися, щоб досягти видатних результатів, передає Ukr.Media.

Відомо, що наша підсвідомість зберігає всю інформацію і з допомогою психологічних трюків можна дізнатися про себе багато цікавого. Навіть по тому, як ми розміщуємо предмети у просторі, про нас можна багато чого розповісти. І допомагає в цьому цікава наука — психогеометрія.

Сьогодні ми підготували для тебе тест, який допоможе за кілька хвилин знайти свої сильні сторони.

Просто уяви, що у тебе є 4 курячих яйця і коробка для їх зберігання. Яйця потрібно розмістити в коробці максимально гармонійним чином. Так, щоб картинка радувала око.

Варіант 1

Твоя сила в творчості. Нові ідеї постійно рояться в голові, і тобі складно усидіти на одному місці. Бути в центрі уваги і успішно справлятися з потоком справ — твоя стихія.

Ти легко проникаєш в суть речей. Вибираєш простий спосіб та все одно ідеш до прийнятного результату. Твоя креативність привертає увагу. Розвивай її та умій цінувати.

Варіант 2

Твоя сила полягає в логіці і аналітичному розумі. Ти — природжений організатор. Вмієш правильно структурувати велику кількість завдань, щоб працювати в поодинці. Але, потрапляючи в команду, ти вмієш швидко розподілити обов’язки між усіма. Більше покладайся на свій розум, а не на емоції, і ти досягнеш успіху.

Варіант 3

Твоя сильна сторона — неймовірна гнучкість. Ти вмієш справлятися з труднощами, часом навіть знаходячи більш складні шляхи, ніж варто було б. Але разом з тим ти вивчаєш нові речі і розвиваєшся, створюючи навколо світ, який тобі більше подобається. Навіть якщо зараз ти переживаєш перехідний етап, не сумуй — скоро ти перейдеш на новий рівень.

Гнучкість допомагає перемагати де завгодно. Додай трішки цікавості і сміливості, щоб зробити себе ще краще.

Варіант 4

Твоя сила полягає в рішучості. Ти не з тих, хто довго розмірковує перед дією. Лідерські якості, напір і вміння миттєво орієнтуватися у ситуації допомагають відчувати себе впевнено. Люди захоплюються твоєю зосередженістю і вмінням рухатися вперед.

Навчися знаходити правильні орієнтири. Якщо у тебе будуть амбіційні і грамотні мети, то з твоєю рішучістю ти зможеш досягти успіху.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *