Виберіть яблуко, яке ви хотіли з’їсти і дізнайтеся про себе дещо цікаве

Подивіться уважно на ці яблука! Яке з них вам найбільше подобається? Пройдіть простий тест і дізнайтеся про себе багато нового.

Що про вас можуть розповісти яблука? Так-так! Не дивуйтеся — саме про вас і саме яблука. Те, який фрукт ви виберете, з яким себе асоціюєте, може розказати про ваших внутрішніх архетипах. Яблуко старо як світ, і навіть в Біблії саме воно було плодом пізнання Добра і Зла. Так що, готові?

ЯБЛУКО №1

Ви – людина пряма і чесна. Ніколи не намагаєтеся завуалювати правду, якой би вона не була. Задніх думок у вас не буває і таємних намірів теж. Ви не боїтеся залишатися самим собою, не надягаєте масок і, можливо, саме в цьому криється ваша дивовижна здатність переживати злети і падіння. Ви щасливі в дрібницях, ні про що занадто сильно не тривожитесь. Найбільше задоволення доставить вам просте міцне яблуко, яке ви тільки що самі зірвали з дерева.

ЯБЛУКО №2

У вас грайливий характер, повний енергії. Нудьга – ваш смертельний ворог, а тому й життя у вас ненудне, повне колотнеч і пригод. Шукати їх — ваше кредо. А втім, всілякі історії і самі знаходять вас без підказки. Все оригінальне та повне вражень несе вам радість життя. Ваше яблуко – неодмінно в карамелі, посипане шоколадної і горіховою крихтою!

ЯБЛУКО №3

Ви цікава людина. Так вважають всі оточуючі вас люди. Але самі ви думаєте інакше. Вам притаманний оптимізм, уява і почуття прекрасного. І це надихає людей. Все, що відбувається у вашому житті, дуже цікаво для оточуючих. Ви переконливі, навіть якщо не намагаєтеся нікого переконати. Найбільш ласим для вас стане хороший шматок домашнього яблучного пирога, такого, від якого залишається тепле і солодкий післясмак.

ЯБЛУКО №4

Ваш коник – надійність. Як броньований Роллс-Ройс, як добротня платтяна шафа, як скеля, на яку можна покластися. У вас є рідкісні якості врівноваженості в думках, почуттях і вчинках. Ви стримані, але іноді ця стриманість межує з сором’язливістю. Більше слухаєте, що ви говорите, і вас це абсолютно влаштовує. Ви настільки вірні й надійні, що з вами дійсно можна в вогонь і в воду. Яке ваше ласощі? Чашка гарячого яблучного пуншу – спокійна, добротна, затишна і розмірена.

ЯБЛУКО №5

Радість! Коли бачиш вас, виникає саме це слово. Ви живете повним життям, вам не потрібно адреналіну. Життя прекрасне – і в цьому її принадність. Ви цінуєте смаки, види, звуки і запахи кожного дня. Навіть буденність для вас чудова і незвичайна. Ви самі робите її такою. З самого моменту пробудження ви живете кожною хвилиною, вам подобається зливатися з світом. А саме щиро щастя в простих дрібницях. Начебто шиплячих яблучних оладок. Прямо зі сковороди!

ЯБЛУКО №6

Ви дотепні й проникливі. У вас живий розум і чіпка реакція. Ви міркуєте на ходу. Навіть якщо ви не дуже товариські, при необхідності буваєте говіркі і життєрадісні. Ви і забавні, і інтелектуальні одночасно, що робить вас душею компанії. Але туди ви не прагнете «за власним» бажанням. Просто вмієте розважити людей, не більше того. Де ж ваша слабкість? У келиху доброго яблучного вина вприкуску з сиром.

Джерело –
https://ukr.media/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *