Вибравши мітлу, можна просто дізнатися, яка ви “відьма”!

Будь-яка з жінок хоча б раз у житті відчувала внутрішні відчуття присутності в ній самій особливих сил.

Будь-яка з жінок хоча б раз у житті відчувала внутрішні відчуття присутності в ній самій особливих сил. Бути може, ці відчуття не були помилковими, хто ж може знати? А тепер швидше визначайтеся з вибором!

Розшифровка результатів психологічного тесту

Само собою, про реальних чаклунських рисах мови не піде. Але ви без праці можете дізнатися себе в одному з описів.

Отже, почнемо по порядку, улюблені наші відьми:

Якщо вибір припав на першу мітлу,то, швидше за все, ви – заповзятлива відьма. Про вас можна сказати, що ви здатні чітко розпоряджатися власними ресурсами і тверезо оцінюєте власні сили. Також ви, ймовірно, є прихильницею активного способу життя.

Якщо вибір припав на другу мітлу,то ви – справжня відьма! Ви, напевно, помічали за собою здатності до передчуттю подій. Також ви – витончена натура. Обдурити вас нелегко, бо ваше чуття здатне вивести на чисту воду будь-якого брехуна і обманщика.

Третя мітла?Що ж, ви – владолюбна натура! Проте всупереч цьому і задаткам відьми ви, швидше за все, готові йти на поступки заради оточуючих і дорогих вам людей.

Вибір четвертої мітлиможе сказати про вас те, що ви педантична натура. У вашому домі панує бездоганний порядок, і всі речі знаходяться там, де і повинні бути. Також вам властива цілеспрямованість – жодна справа ви не кинете, не довівши її до кінця.

П’ята мітла?Значить, ви любите вчити та наставляти оточуючих. І не взявши їх за вуха, як стара і шкідлива відьма, а лише акуратно тому і від того, що говорить вам про них внутрішнє чуття, яке рідко помиляється.

Якщо вибір припав на шосту мітлу, то ви, ймовірно, справжня залізна леді. Отака відьма в платинової ступі із золотою мітлою! Вам властива проникливість і здатність відрізняти правду від брехні.

Сьома мітла найчастішевибирається тими дамами, що обожнюють нові відчуття. Будь то подорож або незвичайний вечірній салат – ви зустрінете новинку і щось незвичне бурхливою радістю. Ви легко реагуєте на зміни в навколишньому вас обстановці.

Якщо обрана восьма мітла, то ви – справжня мрійниця. Вам властива здатність відчувати оточуючих людей. Першим ділом ви виділяєте зовнішні фактори, оцінюючи за ним людину, і вже потім – внутрішні.

Зробили вибір на користь дев’ятою мітли?Значить ви – умиротворена відьма. Вам по душі домашнє вогнище і затишок у власному домі, а для повноцінного життя вам вистачить теплого чаю і себе. Ну, і кота.

Десяту мітлу найчастішевибирають відьми, обожнюють подорожувати. Жага незвіданого і вивчення нових місць у вас сильніше за всіх інших жажд. Так само ви, швидше за все, легко досягнете розташування оточуючих вас людей.

Ну що, відьми?Інформація припала корисною або вона лише підтвердила підозри, а може, була на 100% точної? Тоді поспішайте поділитися зі своїми чародійками-подругами!

Джерело –
https://ukr.media/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *