Речі, які категорично заборонено фотографувати

Езотерики попереджають, що порушення цих законів може мати важкі наслідки, як для вас, так і для ваших близьких.

Захоплюючись фотографуванням, ми абсолютно забуваємо, що є речі, які ніколи не можна фотографувати

Фотографія міцно увійшла в наше життя. Практично щодня ми знімаємо себе і своїх близьких, намагаючись залишити пам’ять про радісні та знаменні дні нашого життя. Ми фотографуємо красу природи, незвичайні місця, загалом, все, що може викликати інтерес, захоплення і здивування, інформує Ukr.Media.

Ось тільки, захоплюючись фотографуванням, ми абсолютно забуваємо, що є речі, які категорично заборонено фотографувати! Не дарма ж з фотографіями пов’язано стільки прикмет і забобонів.

Що ніколи не можна фотографувати:

Сплячих людей

Дивлячись на те, як солодко спить ваш малюк, рука так і тягнеться до фотокамери? Залиште цю затію, щоб не нашкодити своєму чаду. Річ у тім, що уві сні людина найбільш вразлива до впливу темних сил, адже відомо, що під час сну зникає межа між нашим світом і світом духів. Фотографуючи сплячу людину, ви відкриває двері у потойбічний світ, у результаті чого в майбутньому сплячого можуть переслідувати різні бачення, невдачі та навіть смерть.

Таким чином, заборонено фотографувати людину під час сну, але особливо небезпечно знімати маленьких дітей, які, в силу віку, володіють далеко не сильним захисним полем. До речі, саме через слабкий захист фотографії діточок до року не рекомендується викладати в соцмережі.

Своє відображення в дзеркалі

Сучасна мода на селфі призвела до того, що люди все частіше стали фотографувати власне відображення в дзеркалі. Насправді це ще одна груба помилка, яка може загрожувати непередбачуваними наслідками. Адже Не секрет, що дзеркало з незапам’ятних часів вважалося порталом в потойбічний світ. Це означає, що в момент зйомки, особливо якщо вона провадиться з фотоспалахом, стирається грань між нашим світом і світом мертвих. А потривоживши світ мертвих, ви ризикуєте отримати у відповідь нічні кошмари, проблеми зі здоров’ям і інші неприємності, які можуть негативно позначитися на вашій долі.

Додайте до цього той факт, що дзеркало має здатність накопичувати негативну енергію. Особливо це стосується старовинних дзеркал, які «пережили» не одну війну, і перед якими могли здійснюватися найрізноманітніші злочини. Фотографуючись у відображенні таких дзеркал можна спроєктувати накопичений негатив на себе і серйозно постраждати від цього.

Мертвих людей

Мертву людину фотографувати категорично заборонено! Фотокамері, в принципі, нічого робити на похороні, але якщо ви вирішили познімати на такому скорботному заході, будьте готові до можливих наслідків. Виявляється, після смерті душа ще деякий час знаходиться поруч з покійним, після чого повинна відправитися у світ мертвих. І якщо в цей час душа потрапить в об’єктив фотокамери, вона назавжди залишиться в тілі, так і не знайшовши заспокоєння. До речі, саме з цієї причини в будинку покійного завішують всі дзеркала.

Не варто думати, що в результаті ваших необдуманих дій страждати буде лише душа, яка не знайшла спокою. Вам і вашим близьким теж доведеться пережити чимало неприємних хвилин, адже душа буде у вашому будинку, і буде всіляко показувати, що вона неспокійна. Деякі люди від присутності в будинку душі мертвої людини просто сходять з розуму!

До речі, окрема заборона поширюється на зйомку, яку людина може влаштувати на кладовищі. Дане місце не підходить для зйомок, адже в кадр може потрапити, неосяжна людському оку душа померлої людини. Наслідки в цьому випадку будуть такими ж неприємними.

Місця катастроф і зруйновані будинки

Не слід фотографувати місця катастроф, навіть якщо в кадрі немає мертвих людей. У місці, де сталася катастрофа, спостерігається скупчення негативу, яке, закарбувавши в кадрі, ви назавжди заберете з собою. В майбутньому відображене в кадрі зло може ще не раз нагадати про себе всілякими бідами та нещастями безтурботному фотографу.

Якщо ви думаєте, що дана заборона належить виключно до місць масових вбивств і нещасних випадків, то глибоко помиляєтеся. Будь-які покинуті, згорілі або старі будинки, звалища або місця з нечистотами також не можна фотографувати і тим більше знімати себе на їх фоні. Дані місця є об’єктами зі скупченням з негативної енергії, а значить, невдачі, які наповнили ваше життя, можуть бути наслідком фотосесії.

Чорних кішок

Чорну кішку, навіть якщо вона улюблениця всієї родини, також не можна фотографувати. Нехай вона є наймилішим створінням у вашому домі та очищає енергію житла, але тварина з таким забарвленням надзвичайно піддається впливу потойбічних сил. Сфотографувавши таку кішку, особливо сплячу, є ризик того, що в неї вселиться демон. У цьому випадку мешканцям будинку не позаздриш!

Годинник

Забобонні люди знають, що не варто фотографуватися поруч з годинником. Вважається, що в цьому випадку людині, відображеній на знімку, жити залишилося зовсім небагато.

Розповівши про місця, які не підходять для зйомок, не забудемо згадати й деякі забобони, пов’язані з фотографіями.

Що не можна робити з фотографіями

  • Не можна рвати фотографії, протикати їх голками, спалювати, а також вирізати себе з фотознімків. Кожен фотознімок зберігає в собі енергетику зображених на ньому людей, а значить, знищення такої фотографії може призвести до хвороб, невдач і інших негативних наслідків. Особливо небезпечно вирізати свою голову або тулуб фотографії. Такі необдумані дії можуть привести до тяжких травм, а то й смерті.
  • Не слід розкидати свої фотографії та залишати в місцях, де вони можуть потрапити в руки до ваших недоброзичливців. Як ми вже з’ясували, фотографія зберігає частинку енергетики свого господаря, а отже, потрапивши в недобрі руки, через фото на вас може бути наведена порча.
  • Фотографії мертвих людей не можна зберігати в одному альбомі з фотографіями нині живих. Якщо енергетика знімків перемішається, у живої людини можуть початися серйозні проблеми зі здоров’ям.
  • Якщо є люди, які заздрять вам або бажають зла, не дайте їм можливості заволодіти вашою фотографією. Сьогодні це легко зробити, зайшовши на сторінку людини в соцмережі. Для цього закрийте свою сторінку, відкривши доступ лише близьким і перевіреним людям. А краще зовсім видалити фотографії з соціальних мереж і попросити своїх знайомих не викладати в інтернет знімки, на яких є ваше зображення.

Наведені забобони та заборони багато в чому є спірними, адже кожна людина може навести приклад фотографії, яка вже могла завдати їй шкоди, а з нею, тим не менш, все добре. Тому вірити або не вірити в наведені заборони — особиста справа кожного. Ми ж зі свого боку радимо вам фотографуватися тільки з приємними емоціями. Тоді і приводів для небезпечних наслідків буде набагато менше!

Бережіть себе!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *