Чому не можна ставити сумку на підлогу: прикмети і забобони

Забобони і прикмети про сумки.

Всі прикмети, які пов’язані з яким-небудь предметом, з’являються з-за особливого ставлення господаря до речі. Сумка або інший багаж — не просто майно, а символ цінностей людини, в тому числі — духовних, інформує Ukr.Media.

Відома народна прикмета пояснює, чому не можна ставити сумку на підлогу, як передвістя втрат, причому не тільки матеріальних.

Чи можна ставити сумку на підлогу

Залишена на підлозі або на столі сумка означає «витік грошей в підлогу». Вся родина буде терпіти нужду. Дія прикмети посилюється, якщо в ній знаходиться гаманець з грошима.

Вважається, що гроші люблять чистоту і порядок. Якщо їх залишити близько до підлоги, яку топчуть ногами, банкноти і монети образяться, залишать свій притулок і підуть шукати більш охайного господаря.

Аксесуар на підлозі пророкує злодійство. Вкрадуть необов’язково гроші, можна втратити духовні цінності, стати жертвою зради.

Забобони і прикмети про сумки:

 • Сумку можна постійно вішати або тримати на ручці дверей — в іншому випадку це буде розцінено Вищими Силами, як «вказівка на двері» вашому коханому, і він покине вас.
 • Постійна присутність дзеркальця всередині, захистить господиню від пристріту.
 • Повертаючи знайдену сумку власнику, необхідно всередину аксесуара покласти що-небудь (монетку, листівку тощо) — у цьому випадку до вас повернеться віддане, тільки в більшому розмірі.
 • Порвана сумочка віщує крадіжку або солідну втрату.
 • Якщо на аксесуарі відірвалася ручка — власнику речі доведеться незабаром ризикувати.
 • Не поспішайте надто сумувати над викраденою річчю — вважається, що разом з нею знімається частина гріхів власника.
 • Придбання нової жіночої сумки — переддень змін.
 • Не рекомендується дарувати, особливо чужим людям.

Якщо жінка кидає сумку на підлогу, їй загрожують не тільки матеріальні втрати, але й великі неприємності в особистому житті і на роботі, близька людина розчарує, в сім’ї почнеться конфлікт.

Чоловікові подібна недбалість загрожує проблемами з начальством, побутовими труднощами, фінансовими проблемами.

В давнину вважали, що не можна ставити сумку на підлогу, особливо у мало знайомому місці, тому що так проявляється неповага до грошей. Боги багатства і благополуччя ображаються і карають неохайну людину постійною нестачею грошей в майбутньому.

Тлумачення прикмети в залежності від того, де залишена:

 1. Громадське місце (театр, магазин, ресторан тощо) — передвістя великих непередбачених витрат.
 2. Домашня обстановка — переддень збитків в сім’ї. Дія прикмети посилюється, якщо на підлозі опинився рюкзак або саквояж.
 3. В гостях — ознака матеріальних проблем для господарів будинку, аж до руйнування.

Правильність прикмети підтверджує її міжнародний характер. Ось що віщує поставлена на підлогу сумка в різних країнах:

 • Іспанія — аксесуар послужить для залучення злиднів і банкрутства.
 • Латвія — сумочка перекриє грошові потоки в будинок.
 • Мексика — через дно витече добробут.

Деякі люди помилково вважають, що ця прикмета відноситься до жіночих. Насправді несприятливі прогнози успішно працюють і на чоловічих аксесуарах.

Якщо ви розмовляєте з людиною, яка викликає у вас позитивні емоції, розташовуйте праворуч від себе — так ви відкриєте серце назустріч позитивним енергетичним потокам

Пояснення по фен-шую

Згідно зі східним вченням вся негативна енергія концентрується на підлозі. Якщо в цю несприятливу зону потрапляє сумка — вмістилище всього найціннішого та необхідного, ймовірність втрат багаторазово зростає. В першу чергу під удар потрапляють гроші, а за ними і будь-які цінності.

Наприклад, якщо в пологовому будинку поставити на підлогу, можна залучити проблеми з новонародженим — найбільшою цінністю молодих батьків.

Негативні хвилі можуть перетворити все, що знаходиться всередині сумки, що стоїть на підлозі: гроші залишать гаманець, документи важко буде відшукати, косметичні засоби почнуть шкодити здоров’ю.

Знавці фен-шуй радять, як розміщувати сумку, щоб змінити життя на бажаний лад:

 1. Коли доводиться за необхідності спілкуватися з людиною, що не викликає симпатій, кладіть ручну поклажу зліва від себе — так ви не витратите даремно свою енергію, і мінімізуєте прийом вхідного негативу.
 2. Якщо ви не бажаєте вести даремну розмову з неприємним співрозмовником, поставте сумку строго перед ним. Аксесуар стане бар’єром між вами і вашим ворогом, який буде змушений припинити розмову.

Супутня прикмета: не варто зберігати портфель або сумочку порожніми — в них потрібно щось покласти, щоб життя не була порожнім і нудним.

Пророкування змінюється в залежності від кольору підлоги:

 • Червона — в сумці на такій підлозі з’являться гроші.
 • Зелена — гаманець наповниться «зеленню».
 • Жовта — аксесуар зарядиться енергією життєлюбства і позитиву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *