Що може означати розбите яйце: народні прикмети

Розбите яйце може багато чого означати.

Згідно з народними прикметами, яєчний жовток символізує зародження нового життя. Часто цей продукт застосовують як одну з головних складових магічних обрядів. Якщо орієнтуватися на забобони, прикмета про розбите яйце майже завжди віщує прийдешні неприємності, інформує Ukr.Media.

До чого розбивається

Тлумачення прикмети про випадково розбите яйце широко варіюється.

Мають місце такі тлумачення:

  1. Впустити яєчко на підлогу у ранковий час доби — до сварки протягом дня. Конфлікт можливий як з членами родини, так і з сторонніми людьми.
  2. Якщо воно розбилося після обіду, то обіцяє матеріальні втрати.
  3. Якщо випадково упустити 2 яйця, це віщує позитивні зміни у особистому житті. Можливі швидкі знайомства, які перейдуть у любовні відносини.
  4. Виявлена під своїми дверима яєчна маса означає, що в оточенні з’явилася заздрісна людина. Таким обрядом вона намагається навести псування на обрану родину. Зверніть увагу: чіпати цей “подарунок” голими руками не можна. Згідно з прикметами, щоб негатив не справдився, після викиду яєчної маси необхідно обполоснути місце її розташування підсоленою водою.
  5. Яєчко, що розбилося на шляху з магазину додому, якщо вірити прикметам, обіцяє сварки з коханою людиною. Краще заздалегідь підготуватися до можливих негараздів і спробувати врятувати стосунки.
  6. Якщо до обіду падають і розбиваються 3 яйця, варто підготуватися до невдач і проколів. Помилки чекають на вас і у побутових, і у кар’єрних питаннях.
  7. Яєчко, що скотилося зі столу, свідчить про наявність в оточенні заздрісників і недоброзичливців. Слід бути більш пильними і тримати сумнівних людей на деякій відстані.

Щоб убезпечити себе від негативу, прикмета наказує заздалегідь зловити яйця під час падіння. Якщо вдасться запобігти їх безпосередньому контакту з підлогою, негативні думки та енергетика сторонніх людей не зможуть завдати шкоди. Причому зовсім необов’язково намагатися зберегти яйце цілим. Навіть якщо випадково розчавити його у руці після затримання, жодних містичних подій боятися не доведеться.

Тлумачення відповідного сну

Якщо уві сні яєчко розбилося, повір’я обіцяє погіршення матеріального становища. Можливі конфлікти з родичами і близькими друзями.

Коли молодій жінці сниться розбите нею яйце, запланована вагітність виявиться невдалою.

Побачена уві сні шкаралупа означає новий життєвий етап. Згідно з повір’ями, цей сон є сигналом про те, що повернення до минулого немає.

Якщо у своєму сні людина розбиває яйця, то це означає, що у реальному житті у неї все піде шкереберть. Будь-які розпочаті справи так і залишаться незавершеними, але лише через провину того, хто бачив сон.

Чому не можна бити яйця об стіл

Існують повір’я про те, що варене яйце не можна бити об стіл. Згідно з прикметами, такою дією людина нібито позбавляє себе щасливого життя, розбиває свої удачу і везіння.

Особливу увагу потрібно приділити фарбованим крашанкам. Якщо після падіння писанки залишилися неушкодженими, здоров’ю власника нічого не загрожує. Прикмета актуальна на найближчий рік до наступного Великодня.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *