Що розповість лінія серця на долоні в твоєму житті. У мене все співпало!

Якщо ти хочеш дізнатися про себе більше, тоді придивися до своєї руки.

Лінія серця керує емоційною сферою життя, передає Ukr.Media. По ній можна судити про взаємини людини з оточуючими. Щоб з’ясувати, що лінія серця говорить про твою повсякденному особистому житті, ти повинен уважно подивитися на долоню правої руки.

Ця лінія починається, як правило, десь між великим і вказівним пальцем і закінчується на ребрі долоні під мізинцем. Таким чином вона перетинає долоню. На рисунку лінія серця позначена червоним кольором. Якщо ти хочеш дізнатися про себе більше, тоді придивися до своєї руки і прочитай цю інформацію.

Що означає лінія серця

Якщо лінія серця починається під середнім пальцем, тоді можна припустити, що ти справжній лідер. Ти амбітний, незалежний, розумний і вмієш швидко приймати рішення. Люди з такою лінією серця менш чутливі, трохи холодні до оточуючих, але високо цінують і люблять свою сім’ю.

Якщо у тебе лінія серця починається між середнім і вказівним пальцями, то це говорить про те, що ти добрий і уважний до людей. Ти трохи нерішучий і боязкий. Люди охоче довіряють тобі свої секрети. Найчастіше ти використовуєш здоровий глузд у прийнятті рішень.

Якщо лінія починається під вказівним пальцем, то ти досить вразливий. Ти вимагаєш занадто багато від людей. При цьому ти вмієш глибоко відчувати і переживати за близьких. Ти людина, яка любить будувати великі плани, і багато тобі вдається.

Якщо лінія серця починається між вказівним і великим пальцями, то ти терплячий, турботливий, маєш м’яке серце і веселу натуру. Головне для тебе – гармонія завжди і скрізь. Багато хто вважає тебе мрійником.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *