Що форма і розмір грудей говорять про жіночому характері

Таємне знання чоловіків.

Чи знаєте ви, що форма вашої грудей відображає вашу особистість? Дивно, чи не так? Але дійсно існує думка, що певна форма грудей пов’язана з певними рисами й особливостями характеру жінки, передає Ukr.Media.

Щоб перевірити, чи так це насправді, подивіться на картинку і виберіть ту форму, яка, на вашу думку, найбільшою мірою збігається з вашою. Потім прочитайте опис. Може бути, ви дізнаєтеся щось нове про свою особу. Спробуйте, це нескладно!

1. Ви дуже розумні і швидко приймаєте правильні рішення

Ви – своєрідна жінка. Не дуже любите бувати в суспільстві: з двох альтернатив – піти на вечірку або залишитися вдома, ви виберете останню, оскільки вважаєте, що найкращий час супроводження – це читання або роздуми.

2. Ви – талановиті лідер

Якщо ви беретеся за справу, все буде зроблено найкращим чином. Ви покладаєтеся тільки на себе, і це дає вам можливість ніколи не упускати свій шанс. Іноді ви вперті й одержимі.

3. Ви послідовні у своїх вчинках

Ви можете примусити людей повірити у свої сили, і вас люблять за вашу підтримку в потрібний момент. Тому кожен, хто з вами зустрівся хоч один раз, намагається не втрачати з вами зв’язок.

4. Ви – позитивний і оптимістичний людина

Ви бачите в інших людях тільки позитивні якості. Ви приємні в спілкуванні, і з вами завжди весело проводити час.

5. Ви – дуже добра і чуйна жінка

Ви завжди хочете бути в гармонії з навколишнім світом. Ви вмієте співчувати іншим. Це допомагає вам розуміти людей і підтримувати їх.

6. Ви – пристрасний чоловік

Ви – чарівні, і кожна людина при першій же зустрічі з вами відразу у вас закохується. Друзі раді вашому суспільству і ніколи не упустять шанс побути у вашій компанії як можна довше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *