Виберіть символ і дізнайтеся про вашу приховану потребу

Просто спробуйте цей психологічний тест.

Виберіть фігуру, яка приваблює найбільше і читайте відповіді нижче, інформує Ukr.Media.

Фігура 1

Якщо ваш вибір припав на це зображення, це означає, що у вас є прихована потреба додати особистого управління у своє життя. Вам варто відгородитися від зовнішніх проблем, в тому числі й від відносин, людей і подій. Скоріше за все, у вашому житті настав момент, коли вам потрібно розібратися в собі, своїх цілях і почуттях. Вам необхідно провести інвентаризацію вашого способу життя, відсіяти те, що на вас надто впливає і забирає енергію, і привнести корисні нововведення. Не розтрачуйтеся в порожню, і намагайтеся направляти енергію в потрібне русло.

Фігура 2

Цей вибір фігури означає, що у вас є потреба на чомусь зосередитись. У вашому житті є ситуація, в якій потрібно визначитись з вибором, ви заплуталися і не можете прийняти однозначне рішення. Вам потрібно затратити багато ресурсів, щоб вибрати, але вам складно визначити, який з варіантів буде сприяти найкращому розвитку подій. Прислухайтеся до інтуїції, на що вона вказує? Можливо вам краще абстрагуватися від думки оточуючих і не покладатися на кращий результат подій, а вибрати той варіант, який найбільш зручний для вас.

Фігура 3

Якщо ви обрали третю фігуру, то вам варто прислухатися до своїх потреб. Швидше за все, ви пригнічуєте свої справжні бажання, а може і перебуваєте в токсичних відносинах, робите те, що насправді вам шкодить. Чомусь ви намагаєтеся уникати самотності. Проте вам слід побути наодинці з собою, прислухатися до своїх потреб і подбати про себе. Ви володієте великим запасом ресурсів, які можуть послужити на користь вам і оточуючим

Фігура 4

Вибір цієї фігури говорить про те, що вам необхідна пауза для того, щоб подумати та розставити пріоритети. Ви витрачаєте велику кількість ресурсів на роботу, стосунки, побутові справи тощо. Вам слід позбавитися від всього зайвого, залишивши лише корисне і необхідне. Вам потрібно навчитися фільтрувати справи, вибираючи лише те, що по-справжньому принесе вам користь. Спробуйте додати у своє життя більше необхідної простоти та мінімалізму, і ви побачите, як ваше життя зміниться на краще.

Фігура 5

Якщо ваш вибір припав на 5 фігуру, то ваша потреба полягає в тому, щоб заглянути всередину себе. Швидше за все ви виявите пригнічені почуття, які вважали за краще заховати та забути замість того, щоб їх висловити. Біль, образа, зневіра, страх — це почуття, які вам складно переживати. Вам слід розібратися у всьому цьому і прийняти себе таким, який ви є. Прийняття своїх почуттів — перший крок до конструктивного вирішення внутрішніх проблем. Постарайтеся подивитися на себе люблячим поглядом і прийняти свої недосконалості.

Фігура 6

Якщо вашу увагу привернула ця фігура, то ваша прихована потреба масштабування (у вертикальному чи горизонтальному). Ви довгий час наповнювалися ресурсами, набиралися сил і знань, можливо стрімко розвивалися і тепер вам пора розширюватися або зростати. Це може стосуватися будь-якої сфери вашого життя, будь то сім’я, друзі, захоплення, робота або бізнес. Вам потрібно подумати, як привнести нові аспекти або сфери у своє життя. Ви здатні збільшити обсяг шляхом залучення нових стратегій, планів або потрібних людей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *