Що гребінцець може розказати про характер жінки

Хто ти: авантюристка або консерватор, клопітка матуся або сувора бізнес-леді?

Який твій характер може повідати така маленька річ, як твій гребінець, інформує UkrMedia.

Ангел небесний

Ти ніжна і повітряна, легка і життєлюбна. Ти надихаєш чоловіків, для них ти муза, джерело їх творчості. Своєю скромною й милою посмішкою ти зводиш з розуму оточуючих чоловіків. Ти не вступаєш в суперечки, не намагаєшся довести свою точку зору. Якщо з тобою хтось не погоджується, ти просто мило посміхаєшся йому. Під впливом такої зброї чоловік буде змушений визнати свою поразку. Ти гидуєш лізти в чужі справи і вчити когось життю.

Просиджування днями в нудному офісі тільки губить твою тендітну душу, тому тобі краще вибирати творчу роботу. Тобі потрібна така робота, яка розкриє твій внутрішній потенціал. В одязі ти віддаєш перевагу легкому і сонячному вбранню.

Незалежна

Ти завжди і за будь-яку ціну відстоюєш свою точку зору. Ти прямолінійна. Якщо тобі щось не подобається, ти не будеш мовчати, а висловиш все і відразу. Тому твої подруги не завжди люблять радитися з тобою. Ти тверезо дивишся на життя. Чоловікам ти намагаєшся не показувати свої слабкі сторони. Ти не дозволяєш їм вирішувати що-небудь за тебе. Якщо тобі щось потрібно, ти сама це зробиш.

Красиві, але незручні туфлі ти не купиш. Комфортним для тебе має бути все, включаючи твій гардероб. Кожна деталь у твоєму житті повинна бути практичною і приносити користь. Решту ти відкидаєш без жалю.

Добра господарочка

Жити в гармонії з усім світом — це твоя доля. Ти завойовуєш серця своєю відкритістю. Доброта оточує тебе всюди. Ти турботлива мама, ніжна дружина. Твоя душа наповнена світлом, яке ти даруєш оточуючим.

Ти не тримаєш образ і не збираєш негативні емоції. Це допомагає жити в гармонії і спокої. З першого спілкування тебе можуть прийняти за простушку, але перша думка про тебе завжди буде оманливою. З усіх жіночих типів саме ти відрізняєшся життєвою мудрістю.

Практична

У твоєму житті немає непотрібних речей. У тебе все розкладено по поличках: від нижньої білизни до вибору супутника життя. Ти грамотний фінансист. Не в твоїх звичках кидати гроші на вітер. Всі твої думки зайняті саморозвитком. Здорова їжа, правильні думки, досягнення поставлених цілей — це те, що щодня турбує тебе. Друзів у тебе небагато, але це найбільш гідні люди.

Авантюристка

Своє життя ти не можеш уявити без свободи і пригод. Щоденний побут може викликати у тебе тугу і смуток. Тому ти завжди біжиш від нього геть. Якщо робота стає нудною і не приносить тобі задоволення, ти зміниш її в перший же день.

Ти експериментатор. З зовнішністю, захопленнями, людьми. Твоя думка може змінюватися зі швидкістю світла. У тебе багато хобі та захоплень. Ти читаєш одночасно по п’ять книг і часто не дочитуєш їх до кінця. Ти невтомний дослідник. Завжди в пошуку себе. Твій гардероб повний різноманітного одягу, який ти носила один або два рази.

Консерватор

Як тільки ти знайшла свою зону комфорту, то нав’язати тобі щось нове нікому не вдасться. Навіть якщо тобі стане нудно, ти не готова щось міняти. Ти не любиш виповзати зі своєї шкаралупи. Поберегти свої нервові клітини для тебе важливіше нових і гострих відчуттів.

Ти людина звички. Гнучкість — не твоя відмінна якість. Ти ходиш по одним і тим же дорогам, роботу вибираєш раз і назавжди. Теж стосується коханої людини і друзів. Ти вважаєш, що тільки стабільність принесе тобі успіх.

Бізнес-леді

Тебе відрізняє строгість у всьому: від вибору костюма на роботу до виховання дітей і чоловіка. У твоїй родині глава ти і тільки ти. І це не обговорюється і ніким не заперечується. Тобі підпорядковуються усі: батьки, діти, друзі. Хоча, останніх із зрозумілих причин у тебе небагато. З чоловіком теж проблеми.

Твій характер витримати дуже складно, тому ти часто буваєш без пари. А це робить тебе ще більш суворою і жорсткою. Ти спокійна тільки тоді, коли все під твоїм пильним контролем. Жартувати з тобою ніхто не наважується. Всі бояться твого суворо погляду та голосу.

Твій гардероб в основному зайнятий класичними костюмами. Аксесуари у тебе тільки найдорожчі і стильні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *