Дівчина своєю зовнішністю нагадує ляльку Барбі та стверджує, що її краса — природна, але люди мало в це вірять

Дама вже звикла до заявок з боку хейтерів.

Популярна американська блогерка своїм зовнішнім виглядом нагадує ляльку Барбі. Однак сама вона стверджує, що ніколи не користувалася послугами пластичних хірургів. Ось тільки люди з трудом у це вірять, коли бачать її, інформує Ukr.Media.

Instagram-блогерка Марсела Іглесіас із США нагадує людям Барбі. Фігура, одяг, волосся — все, як у легендарної дитячої ляльки. Проте дівчина стверджує, що жодного разу не робила собі пластичних операцій і не думає лягати під ніж хірурга. Люди не вірять її словам, але дама вже звикла до скепсису, адже вона мріяла про такий образ з самого дитинства.

Любов до Барбі з’явилася у дівчини в ранньому віці. Вона завжди захоплювалася зовнішністю ляльки і хотіла бути на неї схожою. Однак батьки не поділяли погляди дочки щодо того, як повинна виглядати жінка, тому не купували їй цю іграшку. Зате у друзів Марсель таких ляльок було багато, так що заборона мами й тата ніяк не позначився на її переконанні.

“Я пам’ятаю, як всі мої друзі та сусіди грали з ляльками та дуже весело одягали їх у нові вбрання. З часом я стала більш одержима естетикою Барбі, тому що для мене вона виглядає ідеально”, — сказала жінка.

Подорослішавши, міс Іглесіас остаточно визначилася з майбутнім чином. Батьки вже не могли диктувати дочці умови щодо зовнішнього вигляду, тому вона кардинально змінила свій стиль, стала носити високі підбори з яскравим одягом і перетворилася на “людську ляльку”. Зміна іміджу Марсель підняла хвилю чуток серед її знайомих і шанувальників у соцмережах, люди вирішили, що дівчина вдалася до допомоги пластичного хірурга. Але у блогерки завжди є відповідь на такі заяви з боку.

За її словами, вона ніколи не зверталася до хірургів, а всі її форми — подарунок від природи. Єдине, що робила Марсела — ботокс, вона збільшила собі губи. Звичайно, дівчина користується контактними лінзами та перуками, але тільки для того, щоб доповнити образ ляльки. Хоча Іглесіас чесно зізнається, що в якийсь момент подумала зробити пластику, але незабаром позбулася цих думок.

“В якийсь момент я зрозуміла, що мені знадобляться різні процедури, щоб більше бути схожою на ляльку, але я завжди боялася пластичної хірургії, тому відмовилася від цієї ідеї”, — додала Марсела.

Кожен день дама стикається з критикою на свою адресу і чує звинувачення в тому, що вона виглядає фальшиво. Однак Марсела не звертає увагу на хейтерів. Друзі знають, що її краса природна і не ставлять під сумнів це питання, а інше не так важливо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *