Найазартніші жінки за знаком Зодіаку

Ризик – справа благородна, але багато жінок контролюють емоції і вміють вчасно зупинитися.

А деякі пані забувають про розсудливість і в підсумку попивають шампанське, поблажливо поглядаючи на менш азартних представниць слабкої статі. Дізнаємося, хто ж ці щасливці, готові поставити на кін все, що мають, інформує Ukr.Media.

Овен

Безтурботна вогняна леді ризикує заради ризику, і їй зовсім не потрібні всі гроші світу. Пошук адреналіну штовхає жінку-Овна на пригоди, адже азарт у неї в крові. Якщо хтось сумнівається у везінні Овна, нехай влаштує змагання — представниця вогняної стихії неодмінно переможе.

Лев

Вище, далі, швидше — з цим девізом Левиця і домагається успіху. Але вона не зупиняється на досягнутому і не оглядається на тих, хто плентається позаду. І чим складніше перешкода, тим краще — Левиця ніколи не зачахне від одноманітності. Жінка-Лев мчить до перемоги і готова розірвати будь-кого, хто встане у неї на шляху.

Скорпіон

Успішна, впливова, незвичайна — люди думають, що дівчина-Скорпіон народилася під щасливою зіркою. А водна дама просто не боїться ризикувати. Та вона по-іншому і не вміє — дама-Скорпіон ставить перед собою мету і може ризикнути і грошима, і репутацією. А результат очевидний — перше місце і золота медаль.

Водолій

Холоднокровна і врівноважена. Ніхто б і не подумав, що дівчина-Водолій — азартна особистість. Але повітряна красуня ненавидить буденність і з усією пристрастю втягується в авантюри. Невдачі її не лякають — Водолій їх просто не помічає. Якщо будете робити ставки, поставте на Водолія — вам обов’язково пощастить.

Гра, ризик, небезпека — ось заради чого живуть азартні жінки. Їх ненавидять, ними захоплюються — байдужих немає. Ці дами вміють отримувати задоволення від життя, але ризик не завжди приводить до успіху, і іноді корисно дотримуватися золотої середини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *