Найголовніші чистюлі серед чоловіків за знаком Зодіаку

Чистота, як відомо, запорука здоров’я.

Але мало хто знає, що приказка була придумана на зборах чотирьох чоловіків. Ці дядечки різних знаків Зодіаку, але їх об’єднує одне — патологічна і навіть маніакальна тяга до порядку. Дізнаємося, хто ж ці чепуруни, і чого від них чекати, інформує Ukr.Media.

Чистюля-Телець

Чоловік-Телець ненавидить бруд, і цим все сказано. Він знайде воду навіть у пустелі, але не буде її пити, а помиється. Тому, спілкуючись з Тельцем, не сякайтесь в скатертину або фіранки. А краще взагалі нічого не робіть і сидіть в виданих бахілах на одному місці, щоб не розносити мікробів.

Чистюля-Діва

Про те, що чоловік-Діва — чистюля, знають лише обрані. Адже він ніколи не допустить, щоб у його квартирі снували сторонні — житло схоже на лабораторію або на операційну. Земний хлопчик миється десять разів на день і так само часто змінює шкарпетки — ось пощастить його дружині.

Чистюля-Терези

Героєм казки «Мойдодир» повинен бути не умивальник, а чоловік-Терези. Не попадайтеся йому під руку, адже якщо він до вас добереться, то закине у ванну разом з одягом — а нема чого ходити з плямкою кетчупу на комірі. Сорочки хлопця-Терези завжди виблискують білизною, а нігті підстрижені так коротко, що здається, ніби їх взагалі немає — мікроби в жаху.

Чистюля-Риби

Ну, тут все зрозуміло — представник водної стихії взагалі не вилазить з ванної. А що ж він робить, коли відключають гарячу воду? Що, що носиться по квартирі з тазами і чайниками, розлякуючи домочадців. До речі, коли зустрінете в трамваї хлопця в медичних рукавичках і з вологими серветками, не сумнівайтеся — це чистюля-Риби.

Ось такі вони — чистюлі. А взагалі сто разів подумайте, перш ніж зв’язуватися з чепурунами, адже вони впевнені, що головний член сім’ї — це пилосос.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *