Через які двері вам було б приємно входити в будинок? Ваш вибір розповість про майбутнє

Багатьом з нас хотілося б відкрити дверцята в незвідане і хоча б одним оком заглянути в майбутнє.

Але для цього вам не потрібно винаходити машину часу. Тест, який я вам пропоную розповість, які події найімовірніше відбудуться у вашому житті найближчим часом.

Вам будуть представлені на вибір 8-м дверей. Виберіть ті, які вам найбільше подобаються і через які ви б з охотою проходили в свій будинок.

Отже, давайте приступимо до вибору…

Які двері вам сподобалися?

1. Ви спокійний і врівноважений чоловік, не шукайте пригод і бурхливих життєвих подій. Ваш будинок тихий і затишний, в ньому мінімум екстравагантного. Вам комфортніше одному, ніж у натовпі. Ну, а якщо все ж ви вибираєтеся в компанію, то віддаєте перевагу вузьке коло рідних, близьких або найвірніших друзів. Галасливі вечірки – не ваша сцена. Вас чекає тиха і розмірене життя. Головне, щоб вам врешті не стало нудно від такого одноманітності. Не забувайте, що стояча тиха вода перетворюється в болото.

2. Вибираючи двері зі сходами, ви підсвідомо вибираєте зростання. Тільки нюанс у тому, що ті, хто вибирають цю двері і високу драбину за нею, знають, що їм належить важка робота заради успіху. Ви амбітні, честолюбні, але усвідомлюєте необхідність наполегливої праці. Ви не чекаєте блюдечка з блакитною облямівкою. Але ви впевнені, що не тільки результат, але і сам підйом принесе вам задоволення!

3. Цікаві люди ті, хто вибрав цю двері. Це не просто двері, на цій картинці багато додаткових елементів. Її вибирають люди, схильні до ризику, часом навіть до необґрунтованого. Якщо ви відчуваєте, що останнім часом балансіруете на межі, краще трохи охолодити свій запал і перестати ризикувати, особливо коли йдеться про дорогих або важливих речах. Пожежний гідрант біля дверей говорить про приховані небезпеки. Відкрита двері, за якої темно, – про те, що попереду у вас невідомість, тобто ризикуючи, ви навіть точно не знаєте, чи виправдані ваші дії.

4. Ці двері червоного кольору в широкій кам’яній стіні великої кладки символізує готовність людини, який її обрав, йти в бій. Не важливо, чи йдеться про боротьбу за посаду на роботі, судовий розгляд, протистояння в політиці або що-небудь інше, ви націлені на боротьбу. Вас не злякають ні пики, ні шпильки, ні величезні камені – ви готові! Ще недавно перед вами була прірву, яка розділяла вас і вашу мету, але ви переступили її і готові боротися за те, заради чого прийшли.

5. Якщо ви вибрали ці двері, можете повірити, що найближчим часом все у вашому житті заспокоїться. Найімовірніше, нещодавно ви переживали нелегкі часи в особистому або професійному питаннях, але все пішло на лад. Ви шукайте спокою і тиші після бурі. І обов’язково знайдете їх. Оточіть себе люблячими людьми і постарайтеся уникати тих, кого ви не впевнені.

6. Цей вибір означає, що ви все ще перебуваєте в нелегкому становищі, і зараз не найвдаліші для вас часи. Ви відчуваєте себе пригніченим і виснаженим, але саме ця обрана вами двері говорить про те, що у вас є ще сила і оптимізм зробити останні кроки до світлого «завтра». І якщо ці часи ще не з’явилися в полі вашого зору, повірте, вони десь прямо за поворотом. Зробіть всього пару кроків. А якщо у вас вже не вистачає сил і віри, згадайте, через що вам довелося пройти, що погане ви залишили позаду, і тоді ви зможете рушити далі. Сміливіше!

7. Дивно, але ви людина, якій комфортно в невіданні. Ви, судячи з вашого вибору, авантюрист, який з радістю і готовністю відкриває будь-які двері і з оптимізмом приймає те, що за нею знаходиться. Ви навіть відчуваєте задоволення і азарт від цієї рулетки долі. І навіть якщо несподівано з’являється непередбачена перешкода, ви з готовністю відкриваєте наступну двері, швидко позбуваючись від негативних спогадів. Ну що ж, будьте готові зіткнутися з вибором найближчим часом. Але не хвилюйтеся, нічого складного і неприємного вас не чекає.

8. Ви дуже цікава людина. Але ваша цікавість межує зі здоровим глуздом і обережністю. Ви ніколи не пустити в авантюру, якщо не будете впевнені, що втрати будуть виправдані або не перевищать розумна межа. Ви оптиміст і любите пригоди, яким з радістю йдете назустріч. Так тримати! Коли наступного разу будете в чому-небудь коливатися, пам’ятайте, що в житті треба спробувати багато, принаймні добре – точно варто.

Джерело –
https://ukr.media/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *