2-річна дівчинка врятувала маму, коли їй стало зле, скориставшись Facebook

За допомогою Facebook маленька дитина вчасно допомогла своїй мамі.

Дворічна дівчинка врятувала матір, розблокувавши її телефон і покликавши на допомогу, коли та знепритомніла вдома, інформує Ukr.Media.

Коли 28-річна Саманта Майзен знепритомніла у себе на кухні, маленька Софія не розгубилася. Вона схопила смартфон мами і розблокувала його через сканер відбитків, використавши мамин палець.

Потім Софія відкрила месенджер Facebook і обрала фото бабусі, щоб подзвонити їй.

Її бабуся, Деббі Бейкер, була за 250 км від них в іншому місті. Знявши трубку, вона запитала Софію, де мама.

Дівчинка сказала, що мамі “погано”, і Деббі попросила показати їй маму через телефон. Коли Софія показала мати, яка лежала на підлозі обличчям вниз, Деббі миттєво подзвонила до служби порятунку.

Софія та її 4-річний братик Ітан, який “істерично” відреагував на безсвідомий стан матері, разом притягли для неї ковдру і подушку. Вони сиділи поруч з нею до прибуття швидкої.

Саманту відвезли до лікарні, де лікарі встановили, що причиною непритомності стало зневоднення, викликане шлунковою інфекцією.

Вона повністю одужала і повернулася додому, де Софія не відходить від неї ані на крок.

Саманта, яка нещодавно народила молодшого сина Фінлі, каже, що Софія, мабуть, почула, як вона вчила Ітана поводитися у надзвичайних ситуаціях:

“Софія завжди була турботливою, вона заходить і обіймає мене, питає, що мені принести, наглядає за братиком Фінлі. Я б швидше подумала, що мені допоможе Ітан, тому що я його вчила. Ніколи не думала, що вона почує і зрозуміє те, що я розповідала її братові!”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *