Що означає одягнути одяг на виворіт: прикмети та забобони

Прикмети про одяг навиворіт полярні. Вони одночасно пророкують невдачі і процвітання. Все залежить від переконань, настрій і точки зору.

Чого ми тільки не робимо в поспіху: проливаємо каву, забуваємо ключі, плутаємо дати і місяці. Трапляється надіти річ навиворіт або задом наперед, а це, згідно з прикметами, завдасть чимало клопоту. Предки приділяли певну увагу зовнішньому вигляду. Кожна деталь несла в собі магічний сенс. Чим загрожує подібна недбалість і як уникнути наслідків, дізнаємось зі статті, інформує Ukr.Media.

Речі навиворіт — прикмети застерігають

Слов’яни вважали, що випадково неправильно надіта річ обіцяє людині неприємності. Припускали, що до вечора вона виявиться або сильно п’яна, або стане каятися у скоєному і просити пробачення, або візьме участь в бійці. Будь-який з варіантів неприйнятний.

Інше трактування стверджує, що розсіяну персону чекає нове знайомство, яке повпливає на її майбутнє. А для тих, хто любить бродити по лісі, випадково вдягнена навиворіт річ допоможе знайти зворотний шлях з хащі.

Ще один позитивний момент: залучення Фортуни, спеціально надіньте одяг неправильно. Це заплутає нечисту силу і дасть фору будь-якій задуманій справі.

Одягла кофту, плаття навиворіт — повір’я

Дівчата, які примудрилися не помітити безладдя в одязі можуть очікувати приємних несподіванок у майбутньому. Це або несподіваний комплімент, невелика послуга або негадана удача. Вивернутий навиворіт джемпер, светр або кофта обіцяють виконання бажань. Щирих і довгоочікуваних.

Але є прикмети, що стверджують: недбалість призведе до розчарування в професії, зміні роботи і погіршенням фінансового становища.

Штани складно носити навиворіт. Але коли таке сталося, очікуйте прихильності долі за муки. Будь-яка розпочата в цей день справа буде успішною.

Вивернутий домашній одяг (майка, футболка, шкарпетки)

Те, що носимо вдома, визначає відносини з сім’єю. Надіта шкереберть майка — до сварки двох люблячих людей. Конфлікт почнеться через незначну деталь, але залишить неприємний осад. В такий день зважуйте кожне слово, щоб не спровокувати скандал.

Вивернуті шкарпетки — до важкої і брудної роботи, що не принесе належного задоволення. За іншим трактуванням чекайте удару, падіння або іншої фізичної шкоди.

Теплий одяг і головні убори

Пальто або плащ, в поспіху натягнуті іншою стороною, пророкують неправдиві звинувачення. Доведеться виправдовуватися, щоб повернути чесне ім’я. Але неприємності здатна принести така деталь, як капелюх.

Надівши його задом наперед, краще не виходьте з дому — зовні зачаїлася небезпека. Коли збиралися випити по келиху пива після роботи — відмовтеся, невинна розвага переросте у тривалий загул з усіма наслідками. Та й взагалі, день буде важкий і безцільний.

Надіти труси навиворіт та іншу спідню білизну

Цей одяг прилягає до тіла ближче, а значить, зберігає відбиток людини точно. Для нього є спеціальні забобони. Згідно прикметі, надіті навиворіт труси — до зради з боку коханого. Наслідки такого вчинку очевидні і сумні. Щоб уникнути подібної долі, краще спалити річ.

За іншою версією, прикмета про надягнуті задом наперед або навиворіт труси попереджає про заздрісників, що оточують. Успіхи в особистому житті або досягнення на роботі здаються їм незаслуженими. З’ясуйте, хто має до вас неприязнь, і тримайтеся від них подалі, не чекайте активних негативних дій.

Є і позитивні забобони. Кажуть, що випадково надіта неправильно білизна захищає від помилок. Виступає своєрідним амулетом, що утримує від неправильних дій, а також негативного впливу ззовні.

Одяг задом на перед і забобони

На відміну від наведених вище негативних зараз піде мова про позитивні сторони неуважності. Неважливо, чи випадково так вийшло, але надітий подібним чином одяг принесе удачу.

Езотерики радять спеціально натягнути річ задом наперед, це захистить людину від пристріту. Вона не зайва в новій компанії або при зміні місця роботи.

Як нейтралізувати негатив

Щоб не піддатися поганому впливу забобонів, потрібно знати способи усунути його. Не можна отримати гарантію, що подібна помилка ніколи не відбудеться, тому предки придумали ритуал очищення.

Коли вірите в це і випадково наділи одяг навиворіт, зробіть чотири простих кроки:

  • швидко зніміть річ, киньте на підлогу, пройдіться по ній або пострибайте;
  • струсніть від пилу;
  • виверніть і заново надіньте правильною стороною;
  • поплескайте по спині.

Ці нехитрі дії приберуть залишки негативної енергії, що знаходяться на речі.

Чому не варто надягати чужий одяг

Багато жінок люблять запозичити у близької подруги плаття, сумочку або спідницю. Але експерти не радять позичати власні речі.

Кожен володіє своєю енергетикою, що поширює на навколишні предмети. Одяг копіює ауру власника і запам’ятовує її. Коли позичаєте елемент вбрання є ймовірність перенести на себе чужі проблеми, хвороби або «нагородити» своїми нещастями. Два різних відбитка енергії стануть конфліктувати між собою, тому людина відчує погіршення здоров’я і настрою.

Особливо забобонні не радять брати в борг весільну сукню або траурний костюм, подібні емоційні моменти гарантують більший сплеск енергетики. Вплив від одягу виявиться сильнішим. Скептикам, які не сприймають езотеричне вчення, слід пам’ятати, що брати чуже вбрання негігієнічно.

Що кажуть сонники

Ілюзорний світ виявляється важливий, як і реальність. Уві сні приходять відповіді на питання, що мучать нас в період неспання. Плаття одягнене швами назовні, застерігає про небезпеку. На яку виникнуть труднощі на роботі чи у взаєминах з близькими. Але є час змінити ситуацію, при правильному трактуванні побаченого.

Сон про одяг навиворіт вказує на помилковість висновків та прийнятих рішень. Побачити себе так одягненим у натовпі незнайомців — будьте обачнішими при спілкуванні з приятелями або випадковими знайомими. Вони бажають зла.

Трактування змінюється в залежності від персонажів сну. Для дочки побачити батька в одязі навиворіт — заклик про допомогу старшому поколінню.

Згідно з сонником Міллера, дама, яка побачила себе в необережному вбранні наяву почує у власну адресу компліменти та похвалу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *