Як вік змінює характер жінок різних знаків Зодіаку

З ангела в демона і навпаки.

Хоча ми звикли вважати, що характер людини формується в молодості і не дуже змінюється протягом дорослого життя, це не зовсім так. В одних з часом починають переважати чесноти, в інших — вади. Ким же в старості, якщо вірити астрологам, ви будете: загальною улюбленицею або похмурим відлюдником?

Овни

Енергійні та діяльні Овни не зупиняються тільки тому, що на горизонті з’явилася пенсія. Вони починають займатися тим, на що не вистачало часу раніше. Їх характер залишається таким же вибуховим, а амбіції можуть тільки зрости, інформує Ukr.Media.

Тельці

Вперті і люблячі комфорт Тельці з віком можуть стати ще більш вимогливими і розпещеними. Вони обожнюють порядок і беруть на себе роль глави сімейства: повчають, домагаються справедливості і витрачають час на те, щоб все було «за правилами».

Близнюки

Представниці цього знаку стають милими і активними бабусями, які не проти гарненько повеселитися. Хоча вони можуть бути і розсудливими: знайти спокійне хобі і сконцентруватися на тому, щоб прожити як можна довше.

Раки

До старості у Раків зазвичай багато накопичень: у них є досвід, стійке фінансове становище і звичка жити за правилами. Вони стають більш замкнутими і не поспішають ділитися чим-небудь зі своїх багатств. Виняток становлять онуки: для дітей їм не шкода нічого.

Леви

Леви з дитинства звикли бути в центрі уваги і до старості стають ще більш чутливими до свого авторитету і значущості. Вони відчайдушно потребують поклоніння і підпорядкування, втім, щедро обдаровуючи тих, від кого отримують бажане.

Діви

Найбільшу кількість критиків можна зустріти, мабуть, саме серед Дів. Педантична любов до порядку, чистоти стає чи не маніакальною. До того ж, Діви можуть бути вельми бурчливими і сварливими, але їх спонукання завжди благі.

Терези

Попереджувальні та елегантні Терези в старості надзвичайно мудрі. З них виходять відмінні порадники. При цьому вони стають ще більш невпевненими, коли справа чи проблема стосується самих їх, але виявляються в цілому дуже приємними бабусями.

Скорпіони

І без того дещо похмурі і потайливі Скорпіони в старості стають ще більш похмурими. Вони здатні лякати оточуючих своїми пророцтвами і докоряти їх тим, що все навколо робиться неправильно. Скорпіони встигають достатньо побачити, щоб зняти рожеві окуляри.

Стрільці

З-за природженої прямолінійності Стрільців вважають грубуватими. З часом вони взагалі можуть перестати підбирати слова і прославитися навіть злоязичними. Хоча це — усього лише спосіб показати свою життєву позицію.

Козероги

Вся молодість і зрілість Козерога проходить в працях і турботах. Старість для них як відпустка. Вони насолоджуються вільним часом, вчать щось нове і з дитячим захопленням сприймають навіть незначні хороші події.

Водолії

Розвинений інтелект і вміння ставити цілі — відмінні риси жінок-Водоліїв. У них, як правило, є довгостроковий план вдосконалення. Постійна робота над собою перетворює їх в дисциплінованих, мудрих і спокійних бабусь.

Риби

Мрійливі і артистичні Риби з часом стають ще більш тихими. Вони не люблять докучати людям і просити про допомогу, поки можуть обходитися без неї. У старості Риби ще більше люблять щиру увагу і інтелектуальне спілкування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *